رسمی ؛ خوزه مورینیو جانشین مائوریسیو پوچتینو در تیم تاتنهام شد

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته بود که باشگاه تاتنهام طی بیانیه ای اعلام کرد که مائوریسیو پوچتینو ، سرمربی این تیم ، دیگر هدایت تاتهام را بر عهده نخواهد داشت و از این تیم جدا خواهد شد .

سرمربی آرژانتینی تیم تاتنهام که همراه این تیم موفق شد تا فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند و عنوان نایب قهرمانی سال 2019 را در این رقابت ها کسب کند ، به مدت شش سال بود که بر روی نیمکت تیم تاتنهام به عنوان سرمربی حضور داشت و حال طبق اعلام باشگاه تاتنهام ، این سرمربی از تیم تاتنهام جدا خواهد شد .

تاتنهام که در فصل اخیر نتوانسته عملکرد مناسبی را از خود نشان دهد و مشکلات داخلی این تیم گریبانگیر این باشگاه شده است هم اکنون در رتبه چهاردهم لیگ برتر انگلیس قرار دارد و اصلا شرایط مناسبی را سپری نمیکند . حال باشگاه تاتنهام تصمیم گرفته است تا به جای پوچتینو از خوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید خود استفاده کند .

خوزه مورینیو که از زمان جدا شدن از تیم منچستریوناتد ، سرمربی گری هیچ تیمی را نپذیرفته بود و شایعات پیوستن او به بایرن مونیخ و آرسنال و حتی رئال مادرید مطرح شده بود ، اکنون با باشگاه تاتهام به توافق رسیده است و به عنوان سرمربی جدید تیم تاتنهام معارفه شده است . تیم تاتنهام با خوزه مورینیو تا تاریخ 2023 قرارداد امضا کرده است و بعد از تیم چلسی و منچستریونایتد سومین تیم لیگ برتری جزیره است که با آقای خاص به توافق رسیده و از رو بر روی نیمکت خود استفاده خواهند کرد .

حال خوزه مورینیو قرار است بر روی نیمکت تاتنهام نشسته و قرار است مبلغ 15 میلیون پوند را دریافت کند ، مبلغی که دو برابر درآمد مائوریسیو پوچتینو در زمان حضور بر روی نیمکت تاتنهام است . با توجه به حضور آقای خاص بر روی نیمکت تیم تاتنهام ، باید منتظر یک پنجره نقل و انتقالاتی پرخرج برای این تیم باشیم و به نظر خطوط دفاعی و میانه تیم تاتنهام ، اصلی ترین گزینه های خرید برای مورینیو خواهند بود .

اولین بازی تیم تاتنهام زیر نظر مورینیو ، قرار است برابر وستهام در لیگ برتر جزیره باشد و در ادامه این تیم به مصاف المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا برود .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید