علی ربیعی : پرداخت طرح معیشت 60 میلیون ایرانی منظم و ماهانه خواهد بود

علی ربیعی گفت: طرح معیشت اقشار کم‌درآمد مقطعی نیست و به طور منظم هر ماه مبلغ اختصاص‌یافته به خانواده‌ها پرداخت می‌شود.

پرداخت طرح معیشت 60 میلیون ایرانی منظم و ماهانه خواهد بود - livelihood plan for 60 million Iranian is monthly

پرداخت طرح معیشت 60 میلیون ایرانی منظم و ماهانه خواهد بود – livelihood plan for 60 million Iranian is monthly

به گزارش آسمونی : علی ربیعی سخنگوی دولت در پایان جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا گفت: ایجاد عدالت اجتماعی، برخوردار شدن 60 میلیون ایرانی با تأکید بر خانوارهای کم‌درآمد، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مدیریت مصرف و مقاوم‌سازی اقتصاد، از جمله اهداف طرح حمایت از معیشت اقشار کم درآمد است.

وی ادامه داد: معاون رئیس قوه قضائیه و دادستان کل کشور در این جلسه تأکید کردند که قوه قضائیه برای اجرای این طرح به طور کامل همکاری خواهد کرد.

ربیعی با اشاره به طرح معیشت اقشار کم درآمد تاکید کرد: این طرح مقطعی نیست و به طور منظم هر ماه پرداخت می‌شود و منابع آن تامین شده است.

سخنگوی دولت در مورد تصمیمات جلسه شورای هماهنگی اقتصادی در مورد موضوع قیمت حمل و نقل گفت: با توجه به عدم افزایش گازوئیل به نظر اقدامات برای کنترل نرخ حمل و نقل کافی است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فارس

دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: مصطفی
    29 آبان 1398

    اقای ربیعی ..کاش افزایش نمی دادید واین مبلغ را هم نمی ریختید به حساب مردم مردم حتی قشر ضیف مثل من راضی به چنین برنامه نبودیم ونیستیم مثل یارانه میشه هرچند این ادامه نداره اقای روحانی کدام حرفشو عمل کرده تا اینو عمل کنه ولی حالا که انجام دادید بازار را کنترل کنید گرانی نشه جالبه این مدت بیش از 30هزار گشت تعزایرات هست ولی این چند سال تمام اقلام چندین برابررفتن بالا خبری از چنین گشتی نبود یا نیاز نبود این کاراتون ذهن مارا درگیر کرده …چراشو نمیدونی ولی انقلاب به راحتی بدست نیومده شهدای زیادی دادیم

نظر خودتان را ارسال کنید