هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

seven-band (5)

گروه سون را می شناسید؟ در این مطلب سعی شده بیوگرافی مختصری از گروه سون و اعضای آن برای شما دوست داران موسیقی و طرفداران گروه سون قرار داده شود همچنین مصاحبه ای با 3 دوست داشتنی عضو این گروه انجام شده است که در ادامه در پورتال آسمونی می توانید بخوانید.

اعضا گروه:

آرش قنادی متولد : ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ تهران، زمینه فعالیت: سرپرستی گروه در امور اداری، نوازندگی، خوانندگی، آهنگسازی و ساز تخصصی او کیبرد آکاردئون است.

seven-band-3

امیر قنادی متولد : 7 اردیبهشت 1362 کرج، زمینه فعالیت های او آهنگ سازی و ترانه سرایی و خوانندگی است. زمینه فعالیت: ساز تخصصی او گیتار کلاسیک و الکترونیک است.

seven-band-5

کیارش پوزشی متولد : 9 بهمن 1356 بندرعباس، زمینه فعالیت: فعالیت های او تنظیم و ترانه سرایی و نوازندگی و خوانندگی و آهنگ سازی است و سازهای تخصصی کیارش پوزشی کیبرد و پیانو است.

seven-band-6

هر سه اعتقاد دارند كه در كنار هم يك صدا هستند. گروه سون (7) را حتما مي‌شناسيد؛ گروهي كه آرام‌آرام خودشان را در دل همه جا كردند؛ گروهي كه ادعا دارند هميشه در كنار هم خواهند ماند. كنسرت‌هاي گروه سون هميشه با استقبال خوب هواداران‌شان مواجه شده، طوري كه در بيشتر مواقع روزها و سئانس‌هاي كنسرت‌هاي‌شان تمديد مي‌شود.  دو برادر (امير و آرش قنادي) و كيارش پوزشي اعضاي گروه سون هستند.

 ما اسم سون را به خاطر زيبا بودن آن انتخاب نكرديم. خيلي در موردش تحقيق كرديم و ديديم واقعا در اين عدد يكسري انرژي‌ها نهفته است. بعد از اين‌كه اين اسم را انتخاب كرديم انرژي‌هاي آن به ما برگشت و احساس كرديم اتفاق‌هاي بهتري براي‌مان مي‌افتد. روز اول اسم گروه «كيميا» بود اما بعد از آن «سون» را انتخاب كرديم،‌ دوستش داريم و روي بودنش پافشاري مي‌كنيم.

 

گفت و گو با گروه سون :

آرش قنادي: اگر آن‌ها نبودند، ‌مي‌لنگيديم

شما به‌عنوان برادر بزرگ‌تر باعث شديد امير هم سراغ موسيقي و خوانندگي بيايد؟

حتما همين‌طور بوده چون من 6-5 سال از او بزرگ‌ترم، البته خانواده ما در كل موسيقي دوست هستند. پدرم هم مشوق اصلي ما بود، خانواده‌مان در اين قضيه خيلي به ما كمك كردند و پر و بال دادند اگر آن‌ها و همراهي‌شان نبود هيچ‌‌وقت نمي‌توانستيم گام‌هاي جدي در اين عرصه برداريم.

شما 3 نفر رابطه‌تان با هم چطور است؟

ما يك گروه هستيم، كارها را بين خودمان تقسيم مي‌كنيم و هر كس به بهترين شكل سعي مي‌كند وظيفه‌اش را انجام بدهد. اگر كسي در كاري به مشكل بربخورد با بقيه مشورت مي‌كند. كيارش هم درست مثل يكي از اعضاي خانواده ماست.

در خانواده شما شخص ديگري هم هست كه بخواند يا ساز بزند؟

پدر من شغل صنعتي دارد اما هميشه ساز مي‌زده و مي‌خوانده البته نه به‌صورت حرفه‌اي، پدربزرگم هم با اين‌كه صنعتكار بزرگي بوده اما علاقه زيادي به موسيقي داشته و تار مي‌زده، من هم با آكاردئون موسيقي را ياد گرفتم؛ آكاردئوني كه پدرم با آن مي‌زد و به من هديه داد. اين آكاردئون براي من خيلي با ارزش است و در بيشتر كنسرت‌ها همراهم است. آن زمان‌ها من به‌علت مشكلات زيادي كه وجود داشت نمي‌توانستم ارگ بخرم و با همين آكاردئون روزي 5-4 ‌ساعت تمرين مي‌كردم. حتي يك زماني من موسيقي تدريس مي‌كردم اما خودم ارگ نداشتم.

seven-band-1

دعواهاي 2 دقيقه‌اي

كار گروهي يك مقدار سخت است و بايد قدم‌ها را با احتياط‌تر برداشت، شما چطور در گروه‌تان اين قدم‌ها را برمي‌داريد؟

معمولا در ما ايراني‌ها هميشه اين اتفاق مي‌افتد كه مي‌گويند كار گروهي سخت است به خاطر اين‌كه اكثر آدم‌ها به حق‌شان قانع نيستند و اين خيلي سخت است 3 نفر پيدا شوند كه براي همديگر بهترين چيزها و برازنده‌ترين‌ها را بخواهند، ما با هم زندگي مي‌كنيم از 24‌ساعت شبانه‌روز فقط آن موقعي كه خواب هستيم همديگر را نمي‌بينيم ما با همدلي كار مي‌‌كنيم، مردم براي ما با ارزش‌ترين چيزهايي هستند كه داريم. براي كسي كه حاضر است حتي 5‌دقيقه وقت بگذارد و يكي از آهنگ‌هاي ما را گوش بدهد، حاضريم هر كاري بكنيم، ما تعداد كارهاي‌مان زياد نيست چون هميشه مواظب بوديم كه هر يك قطعه‌اي كه از ما وارد بازار مي‌شود خوب باشد و خيلي وقت‌ها براي يك قطعه كار يك آلبوم را انجام داده‌ايم.

كارگروهي سخت است يا كار تكي؟

كار تكي سخت‌تر است البته گروه هم بايد گروه باشد، اگر هر چند نفري كه دور هم جمع مي‌شوند بخواهند يك كارگروهي انجام بدهند حتما به مشكل برمي‌خورند، ما 3‌نفر سال‌هاي سال است همديگر را مي‌شناسيم حتي خيلي قبل‌تر از اين‌كه كارمان را شروع كنيم، ما قبلا براي خواننده‌هاي ديگر آهنگسازي مي‌كرديم و ريزه‌كاري‌هاي يكديگر را مي‌شناختيم. تا دل‌تان بخواهد روزهاي سخت داشته‌ايم، روزهايي كه به خاطر يكسري مسائل نمي‌توانستيم كار كنيم، روزهايي‌كه بهترين لحظات عمر ما بود، اگر بخواهيم بگوييم يك ديوان مي‌شود؛ بارها با هم دعوا كرده‌ايم اما مدت دعواي‌مان بيشتر از 2‌دقيقه طول نكشيده و هيچ‌وقت با هم قهر نكرده‌ايم. در نهايت هم حرف اول و آخر را 3نفري مي‌زنيم.

اگر امير بخواهد يك قطعه را تكي اجرا كند واكنش شما چيست؟

امير مهره اصلي گروه ماست، خيلي از آهنگ‌هاي زيباي ما را امير ساخته است، البته هر سه‌تايي ما در كل كار دخيل هستيم. هر سه يك خواننده‌ايم، اگر اين اتفاق بيفتد من خودم مخلص او هستم و مطمئنم كه برايش بهترين تنظيم را مي‌كنيم تا بخواند و كيف كند، ما عشق مي‌كنيم اگر او بخواهد اين‌كار را بكند تا به حال نخواسته اما اگر بخواهد هيچ مشكلي نيست و ما هر سه با جان و دل براي هم قدم برمي‌داريم.

seven-band (2)

كيارش پوزشي: صداهاي‌مان را ميكس كرده‌ايم

چرا شما در اين يكي، دوسال گذشته آنقدر كم كار شده بوديد؟

ما از وقتي تصميم گرفتيم مجاز شويم روند كارمان كند شد، علت آن هم، زماني بود كه نياز داشتيم براي مجاز شدن و گرفتن مجوز صرف كنيم. بعد از اين‌كه گروه ما كليپ‌هايش را پخش كرد حدود 4 سال طول كشيد تا بتوانيم براي آلبوم اول‌مان مجوز بگيريم. براي آلبوم دوم هم زمان زيادي گذاشتيم كه خدا را شكر تا به حال همه كارهاي اين آلبوم به خوبي انجام شده و به زودي وارد بازار مي‌شود.

شما 3 نفر چگونه با هم آشنا شديد و تصميم گرفتيد كه يك گروه تشكيل دهيد؟

هر 3 ما قبل از اقدام به خواندن، نوازنده بوديم. من به صورت جداگانه به جز نوازندگي گاهي آهنگسازي مي‌كردم و بعضي‌اوقات هم شعر مي‌گفتم اما آرش و امير از اول با هم كار مي‌كردند و براي خواننده‌هاي ديگر آهنگسازي و تنظيم انجام مي‌دادند. در يك مقطعي ما با هم آشنا شديم و تصميم گرفتيم يك كار گروهي شروع كنيم. در كل ما 3نفر هر كاري كه در زمينه موسيقي هست انجام مي‌داديم تا اين‌كه قرار شد 3نفري روي استيج برويم، به همين دليل نخستين قطعه را با نام «ستاره» ساختيم و پخش كرديم تا واكنش‌هاي مردم را ببينيم و خوشبختانه استقبال خوب بود.

بعد از قطعه ستاره چه كرديد؟

بعد از آن قطعه، ما تراك «واست بميرم» را اجرا كرديم كه در آلبوم اول ما هم وجود دارد.

شما قسمت‌هاي يك ترانه را چگونه بين خودتان تقسيم مي‌كنيد؟

ما 3نفر با هم يك خواننده هستيم،‌ يعني وقتي در كنار هم قرار مي‌گيريم يك ترانه را خيلي زيباتر اجرا مي‌كنيم به نسبت وقتي كه بخواهيم آن را به صورت تكي بخوانيم. من يك سطح از صدا را خوب مي‌خوانم امير و آرش سطوح ديگر را. اين تقسيم‌بندي واقعا به شكلي است كه هركسي كه آن قسمت را مي‌خواند حتما بهتر از 2 نفر ديگر مي‌تواند آن را اجرا كند.

شما كدام سطح را بهتر مي‌خوانيد؟

من قسمت middle يا سطح وسط را بهتر مي‌خوانم. امير صدايي تنور دارد و آرش سطح بالاي صدا را كه معمولا اوج ترانه‌هاست عالي اجرا مي‌كند.

seven-band (1)

امير قنادي: موسيقي ما پخته است

فرق گروه شما با گروه‌هاي موسيقي ديگري كه كنسرت مي‌گذارند، چيست؟

بهترين ابداع ما موسيقي‌مان است. يك مدت ما كم‌كار شديم اما اين كم‌‌كاري باعث نشد كه از موسيقي جا بمانيم. اين مدت ما تمام وقت‌مان را براي موسيقي گذاشته بوديم و موسيقي‌مان خاك خورد. اين خاك خوردن باعث شد كارهاي‌مان پخته‌تر شود. وقتي 3 سال روي يك كار زمان بگذاري حتما كارت با كار كسي كه 3 ماه وقت براي كارش مي‌گذارد، متفاوت است. بارها و بارها ملودي‌ها را عوض كرديم، هر خط شعرمان را 100 بار ويرايش كرديم. دنياي موسيقي به اين شكل است كه وقتي يك كار را مي‌سازي و كنار مي‌گذاري چند ماه بعد بر اساس اتفاق‌هايي كه در آن چند ماه افتاده آن را تغيير داده و كار پخته‌تر مي‌شود.

كارتان را چگونه شروع كرديد؟

من كوچك‌ترين عضو گروه سون هستم. من و آرش از بچگي با هم كار كرديم يعني ساز مي‌زديم. سال 78-77 كارمان را به صورت حرفه‌اي شروع كرديم و در شهرهاي مختلف ايران با نام گروه سون اجرا داشتيم ولي استارت اصلي كارمان رسما از سال 1384 با قطعه «ستاره» زده شد.

شما معمولا كدام سطح صدايي را مي‌خوانيد؟

معمولا قسمت‌هاي پايين و گاهي وسط كارها را مي‌خوانم. البته اينطوري نيست كه در تمام آهنگ‌ها بر اين اساس تقسيم‌ كار شود. توانايي خواندن قسمت‌هاي اوج قطعات را هم دارم و در آلبوم‌ دوم‌مان كه قرار است به زودي وارد بازار شود اين كار را كرده‌ام.

شما شعر هم مي‌گوييد؟

بله، قبلا اين كار را مي‌‌كردم اما در حال حاضر كمتر فرصت اين كار را دارم. در آلبوم دوم ما عليرضا پيروزي شعرهاي خوب و پراحساسي را به ما هديه داده است. شعرهاي او از نظر احساسي و سليقه‌اي به ما خيلي نزديك است.

  دعواهاي‌مان را دوست دارم

seven-band (3)

تا به حال با هم دعوا كرده‌ايد يا با هم اختلاف‌نظر شديد داشته‌ايد؟

دعوا كه زياد مي‌كنيم (خنده) شوخي كردم اما اختلاف‌نظر به هر حال پيش مي‌آيد و اگر اين اختلاف‌نظرها نباشد موفقيت به وجود نمي‌آيد. مثلا سر يك چيزي هر كدام از ما يك اعتقاد جداگانه دارد و سر آن اعتقاد مي‌جنگد اما در نهايت كسي پيروز مي‌شود كه نظرش درست‌تر باشد. خوشبختانه هيچ كدام از ما غيرمنطقي نيستيم و هميشه به اعتقاد يكديگر احترام مي‌گذاريم و حق را به حق‌‌دار مي‌دهيم.

احتمال اين‌كه اين دعواها آخر و عاقبت خوبي نداشته باشد و گروه شما را با مشكل روبه‌رو كند، چقدر است؟

ما چون قبل از شروع كار گروهي با هم دوست بوديم، اخلاق‌هاي همديگر را خيلي خوب مي‌شناسيم. خيلي‌ها در يك مقطعي با هم آشنا مي‌شوند و سريع تصميم مي‌گيرند كه يك كار گروهي شروع كنند. اين گروه‌ها ممكن است با نخستين اختلاف‌نظر گروه‌شان از هم بپاشد، ولي ما از قبل همديگر را خوب مي‌شناختيم و اگر قرار بود اين گروه به مشكل بربخورد تا به حال اين اتفاق افتاده بود. در روزهاي سخت كنار هم مانديم، چه برسد به الان كه روزهاي خوب‌مان است. اگر شما بدانيد چه روزهايي را در كنار هم مانده‌ايم اين فكر به ذهن‌تان خطور نمي‌كند.

اگر در روزهاي اوج كارتان يكي بخواهد كارش را به صورت تكي ادامه دهد چه مي‌‌كنيد؟

فكر نمي‌كنم اين اتفاق بيفتد، در مورد خودم كه مطمئن هستم چون هميشه خودم را در قالب كار گروهي دوست داشتم. سيستم اخلاقي ام به شكلي است كه يك گوشه كار را بگيرم. وقتي كار گروهي مي‌شود بازده بيشتري دارد، من موفقيت خودم را در چنين نوعي از كار مي‌بينم.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ash
  21 اردیبهشت 1396

  واقعا بی نظیرین هرسه تاتون، اهنگاتون، ترانه، اهنگسازی همه چی همه چی… اصن نمیدونم چی بگم که تعریف کاملی باشه از گروهتون فقط میگم که نظیر ندارین واقعا. مرسیییییییییییییی از این همه احساس، خیلی دوستون دارم

 2. نویسنده دیدگاه: حسین
  06 اردیبهشت 1396

  سلام این گروه خیلی عالیه
  فقط یه سوال ….آهنگ دنیای بعد تو کجا فیلمبرداری شده؟

 3. نویسنده دیدگاه: بهرام محمودی
  03 اردیبهشت 1396

  سلام.هرسه تای شما رو دوست دارم.خیلی زیاد.شما عالی هستید.عالی. گوش دادن به ترانه های شما واقعا لذت بخشه. میدونید،بعضی موقع ها استرس این و دارم که یموقع دیگه با هم نباشید. بازم میگم شما بی نظیر هستید بدون تعارف

 4. نویسنده دیدگاه: فرزاد قدیری
  24 فروردین 1396

  سلام خسته نباشید میخام بدونم من چجوری میتونم با آقای آرش قناد ارتباط داشته باشم .

 5. نویسنده دیدگاه: امیر
  05 فروردین 1396

  سلام ببخشید من چطور میتونم از گروه سون باند برای اجرای یک برنامه دعوت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 6. نویسنده دیدگاه: امیر
  05 فروردین 1396

  با عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی
  اینجانب برای سالگرد ازدواج خود و غافلگیر کردن همسرم میخواستم اگر امکان دارد یک ارتباط مستقیم با گروه شما داشته باشم برای اجرای برنامه ممنون میشوم اگر مطلب اینجانب را پاسخگو باشید با تشکر

 7. نویسنده دیدگاه: vahid
  04 اسفند 1395

  با سلام عاشق گروه آهنگهاتون هستم مخصوصا دوست دارم

 8. نویسنده دیدگاه: comaee
  03 دی 1395

  فقط فقط فقط حمید عسگری

 9. نویسنده دیدگاه: شیوا
  22 شهریور 1395

  سلام به اعضای محترم گروه سون
  من یکی از طرفداران گروه شما هستم ، نمی تونم بین اهنگهاتون انتخاب کنم و بگم که فلان اهنگتون رو بیشتر دوست دارم ، تک تک کارهاتون زیباست و قابل تقدیر و اینکه هزاران بار هر کدوم رو با عشق و ااحساس گوش کردم باز هم هر موقع گوششون میدم انگار که اولین باره که میشنوم و بی نهایت اهنگها تون رو دوست دارم ، فقط خواهش میکنم همینجور عاشقانه کاراتون رو ادامه بدید و بی صبرانه منتظر کارهای زیبا و جدیدتون هستم ، بی نهایت دوستتون دارم ، تا همیشه سالم و موفق و شاد باشید.

 10. نویسنده دیدگاه: الهام
  19 خرداد 1395

  سلام و خسته نباشيد. واقعا گروه بي نظيري داريد ، من كنسرت كيش رو هيچ موقع فراموش نميكنم ، واقعا عالي هستيد . واستون آرزوي موفقيت هاي بيشتري دارم ❤️

 11. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  15 خرداد 1395

  سلام امیرجان خیلی دوس دارم بدونم اصالتن کجایی هستی؟؟؟؟؟؟

 12. نویسنده دیدگاه: مری
  03 اسفند 1394

  سلام من دیونه آهنگ دوست دارم هستم واقعا قشنگه البته همه ترانه هاتون زیبا هستن.به امید روزی که در شهر ما کنسرت اجرا کنید.

 13. نویسنده دیدگاه: مریم
  30 بهمن 1394

  کیارش کارت حرف نداره دوستت داریم

 14. نویسنده دیدگاه: t.h
  03 مهر 1394

  سلام ارش جون صدات واقعا بی نظیره ولی نمیدونم چرا کنسرت تو کم میذاری . خیلی دوست دارم ازنزدیک ببینمت .چون عاشق صداتم..

 15. نویسنده دیدگاه: Lili
  03 مرداد 1394

  concerte dehkade ali bud ashegheeeeeeeetunam

 16. نویسنده دیدگاه: شهرزاد
  02 خرداد 1394

  امیر جان دوست دارم

 17. نویسنده دیدگاه: masoumehh
  13 اردیبهشت 1394

  Ejraye saritoono boodam aliii bood
  Vaghean b matdom ehram mizarid va por enerzhi ejra mikonid
  Seven gorouhe fogholadeie

 18. نویسنده دیدگاه: علی
  13 فروردین 1394

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه محترم هفت.من دارای شعرهایی هستم که خودبه تنهایی سروده ام و بسیار ناب و نادر است.دوست دارم اگر مایلید برای شما بفرستم. ممنون.دنبال کننده گروه شما هستم و ارزو میکنم همیشه انقدر پرانرژی و صبور باشید.لطفا اگر این نظر را خواندید به من حقیر ایمیلی بزنید.ممنون

 19. نویسنده دیدگاه: سایان
  26 اسفند 1393

  مسخره اس

  • نویسنده دیدگاه: zahra7th
   16 فروردین 1394

   الاغ مسخره خودتی و 7جد پس وپیشت.اون موقعی که خداشعورتقسیم میکرد کجابودی تونفهم بیصفت.تواصن چیزی از موسیقی میفهمی بی مغز.هیچی نگم بهتره…

   • نویسنده دیدگاه: پریا
    22 مهر 1394

    آییییییییییییییییییییییی قربونت بشم من زهرا جون گل گفتی واااااااااااااااااااااااااااااااااقعا شعور نداره

  • نویسنده دیدگاه: ستاره
   11 تیر 1394

   سایان تو که میگی مسخره اس پس چرا میای راجع بهشون مطلب میخونی؟
   کسی مجبورت نکرده که نظر بدی نظرت رو واسه خودت نگه دار خیلی دوست دارم بدونم اونی که تو طرفدارشی کیه که جرات میکنی اینقدر راحت به سون بگی مسخره دفعه اخرت باشه اینو بدون همه مثل من محترمانه باهات صحبت نمیکنن افتاااد؟

   • نویسنده دیدگاه: s
    20 شهریور 1395

    گروه سون واقعا عالی است مخصوصا اهنگ دوست دارم به نظرم که اونا لیاقت محبوبیت رو دارند

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   20 تیر 1394

   سایان چرا مسخره ؟من که بعد از خانوادم مهم ترین و دوست داشتنی ترین کس زندگیم امیر قنادی بار آخرت باشه

   • نویسنده دیدگاه: Atieh
    21 بهمن 1394

    سلام من عاشق گروه شما هستم و مخصوصا امير قنادي

  • نویسنده دیدگاه: ash
   21 اردیبهشت 1396

   حسود بیچاره، مسخره تویی. دلم به حالت میسوزه که انقد بیچاره ای

 20. نویسنده دیدگاه: مارال اسدی
  04 دی 1393

  سلام و خسته نباشید به گروه هفت من خیلی گروه شما رو دوست دارم من تا به حال گروه شما رو از نزدیک ندیدم ازتون میخوام برای یکبار به حمله ی ما بیاین عاشقتونم موفق باشید

 21. نویسنده دیدگاه: علي
  12 آذر 1393

  خوشتيپ

 22. نویسنده دیدگاه: ♥♥maran♥♥
  23 آبان 1393

  من عاشقتونم. هووورااااااااااااااا.امیدوارم یه روزی بتونم از نزدیک ببینمتون.آرزوی موفقیت دارم براتون.بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

 23. نویسنده دیدگاه: نادیا
  08 مهر 1393

  عاشقتونم اومدین رشت کنسرت گذاشتین اومدم عالی بود

 24. نویسنده دیدگاه: سها
  02 مهر 1393

  واقعا عاشق اهنگها و شخصیت متین خواننده های این گروه هستم.خاطره های خیلی خوبی با تمام اهنگ هاشون دارم.خدا قوت خسته نباشین

 25. نویسنده دیدگاه: علی
  08 شهریور 1393

  خوب بود

 26. نویسنده دیدگاه: نیلو
  28 مرداد 1393

  عاشقتونم عالی هستین.

 27. نویسنده دیدگاه: من
  14 مرداد 1393

  ستاره ی این گروه آرش هست.واقعن صداش تو این گروه می درخشه

 28. نویسنده دیدگاه: سعيد
  24 تیر 1393

  سلام به سه هنرمند عزيز، واقعا عالي هستيد من يكي از طرفداران پروپا قرصتون هستم، و يك خاطره بسيار رومانتيك از قطعه نرو خواهش ميكنم شما دارم كه هيچوقت فراموش نميكنم، بنده بعنوان يك خلبان كه بيشتر عمرم در اسمونها ميگذره براتون ارزوي موفقيت ميكنم.

 29. نویسنده دیدگاه: نفس
  14 تیر 1393

  من از امیر خوشم میاد خیلی صداش قشنگه کلا صدای همشون خوبه

 30. نویسنده دیدگاه: کوثر
  05 تیر 1393

  من عاشق امیر قنادی هستم و گروه 7 را دوست دارم…………………

 31. نویسنده دیدگاه: طوبی
  01 تیر 1393

  من همیشه اهنگهای گروه شماراگوش میدادم ومیدم کاراتونو دوس دارم.امیدوارم مث همیشه موفق باشید

 32. نویسنده دیدگاه: پریناز حقی
  01 تیر 1393

  من عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق این گروهم
  خیلی آهنگای قشنگی خوندن
  کاشکی یه آهنگ هم به اسم پریناز
  میخوندن مثل پریا که خوندن
  درکل خیلی دوستشون دارم کاشکی بیان نظرمو بخونن
  امییییییییییییییییییییروآآآآآآآآآرش و کیارررررررررررررررررررش روخیلی خیلی
  دوست دارم وهمیشه توقلبمن همیشه

 33. نویسنده دیدگاه: نجلا
  27 خرداد 1393

  من از امیر خوشم می آید

 34. نویسنده دیدگاه: محدثه بهرامی
  25 خرداد 1393

  سلام گروه سون رو عاشقانه دوست دارم تا حالا همه ی آهنگاشون 20 بوده. هر چی از خوبیشون بگم کمه. انشاءالله موفق باشن و موفقیتشون رو به فارسی زبانان منعکس کنند.

 35. نویسنده دیدگاه: ساحل
  23 خرداد 1393

  بهترینن مصاحبه هم عالی بود لذت بردم باارزوی موفقیت برای گروه سون وهمچنین شما

 36. نویسنده دیدگاه: آیما
  17 خرداد 1393

  سلام
  بهترین گروه گروه سونه
  بهترین خوانده ها در گروه سونه
  هر کی می خواد کنسرت بره فقط سون
  چون بهترین اجرا رو دارن

 37. نویسنده دیدگاه: الناز خلیل زاده
  14 خرداد 1393

  این گروه بهترین خواننده های توی ایران بلکه کل جهانو داره هر سه صدای ارمش بخش دارن.دوسشون دارم هوارتا بوس

 38. نویسنده دیدگاه: يگانه
  29 اردیبهشت 1393

  عاشق آهنگ ستاره ام خيلي قشنگه
  مرسي
  عاشششششققققققق خووووووودممممممم.
  خخخخخخخخ
  بي شوخي علي بود شما7 نيستين بيستين20

 39. نویسنده دیدگاه: kimiya
  28 اردیبهشت 1393

  آی لاو یو امیر
  عاشقتم

 40. نویسنده دیدگاه: شیما
  25 اردیبهشت 1393

  عالییییییی بود دوستون دارم

 41. نویسنده دیدگاه: غضنفر
  19 اردیبهشت 1393

  باحاش حال کردم

 42. نویسنده دیدگاه: محمد
  19 اردیبهشت 1393

  عالی بود

 43. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  12 اردیبهشت 1393

  هر سه شون بی نظیرن.با تمام وجود ازشون انرژی می گیرم.

 44. نویسنده دیدگاه: samira o0o7
  11 اردیبهشت 1393

  امير من پسر بهتر و خوشگل تر از تو نديدم
  راستي من همونم كه ديشب باهاش عكس گرفتي

 45. نویسنده دیدگاه: samira o0o7
  11 اردیبهشت 1393

  اين گروه عاليه مخصوصا امير
  امير عاشقتم ميميرم واست عزيزم

 46. نویسنده دیدگاه: سوگل
  10 اردیبهشت 1393

  عاشق امیرم…………………………..خیلی دوسش دارم

 47. نویسنده دیدگاه: yasaman
  16 اسفند 1392

  وووووواااااااااییییییی…….من عاشقشونم هرسه تا شون صدا های پخته وملایمی دارن که تونست مثلث قسنگو درست کنن……به هر حال هر سه تاشونو دوس دارم مخصوصا امیروو….

 48. نویسنده دیدگاه: حوریا
  15 اسفند 1392

  عالین من تو بیشتر نسرتاشون رفتم کنسرت 10 افند عالی بود

 49. نویسنده دیدگاه: Maria
  14 اسفند 1392

  اجرای دیشبتون تو بابلسر عالیییی بود! یکی‌ از بهترین شبام بود!!خیلی‌ دوستون دااااارم

 50. نویسنده دیدگاه: سها
  12 اسفند 1392

  عاشقتونم 10 اسفند که اومدم کنسرتتون یادم نمیره.مخصوصا اقای ارش

 51. نویسنده دیدگاه: noshin
  10 اسفند 1392

  عاشقتونم دیشب اجراتون تو اراک خیلی عال بود کاشکی بیشتر میموندید

 52. نویسنده دیدگاه: پریسا
  10 بهمن 1392

  واقعا البوم دوست دارم عالی بود درواقع سطح همه ی اهنگهای شمابالاست من ازهر3شماتشکرمیکنم امیدوارم موفق باشین هر3شمارودوست دارم مخصوصا اقای امیر قنادی…..

 53. نویسنده دیدگاه: سحابی
  07 آذر 1392

  من عاشششششششششششششششقه شما سه تاام!!!
  هم صداتون معرکه اس هم خودتون و هم آهنگاتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مخصوصا اون آهنگ زمانه

  • نویسنده دیدگاه: دنیا
   13 آذر 1392

   قیافه هاشون بهشون میاد خوشکلن حیف صداشون بهشون اومده وگرنه هیچی

 54. نویسنده دیدگاه: فاطیما.تهران
  06 آذر 1392

  واقعا فوق العاده هستند و برای من قابل احترام . . . .
  از ته قلبم براتون ارزوی موفقیت و سعادت و خوشبختی را دارم .

 55. نویسنده دیدگاه: فرشته
  06 آذر 1392

  گروه سون عزیز شما فوق العاده اید!!!
  ایشاالله در هامبورگ و بن مثه همیشه بدرخشید..

 56. نویسنده دیدگاه: hiva
  06 آذر 1392

  saran ye oo ” arash.amir.kiarash

 57. نویسنده دیدگاه: عاشق
  05 آذر 1392

  گروه سون عاشششششششقتونم….
  امیدوارم درکنسرت 3دی درآلمان موفق باشید..
  عشقم توهم موفق باشی….!!!!

  • نویسنده دیدگاه: hiva
   06 آذر 1392

   saran ye oo ” arash.amir.kiarash

نظر خودتان را ارسال کنید