بیوگرافی کو هائه سان بازیگر سریال کره ای پسران فراتر از گل + ماجرای اختلاف او و همسرش

روابط عاشقانه کو هائه سان و آن جائه هیون چندان پایدار باقی نماند و در آگوست سال ۲۰۱۹ کمپانی آنها (HB Entertainment) اعلام کرد این زوج از هم جدا شده و در انجام مراحل طلاق با هم توافق کرده اند.

کو هائه سان-Ku Hye-sun

کو هائه سان-Ku Hye-sun

یکی از بازیگران زن معروف کره جنوبی ، کو هائه سان است. او بازیگر، خواننده، کارگردان و نویسنده است. یکی از سریال های دوست داشتنی او، سریال پسران فراتر از گل است. در ادامه بیوگرافی و جزئیات زندگی او را ببینید.

بیوگرافی کو هائه سان

بیوگرافی کو هائه سان

گو هه سان (구혜선) یا کو هائه سان (Ku Hye-sun)، بازیگر معروف کره جنوبی است.

وی در ۹ نوامبر ۱۹۸۴ در اینچئون، کرهٔ جنوبی متولد شد. او یکی از مشهورترین بازیگران کره جنوبی است که علاوه بر بازیگری، خوانندگی، کارگردانی و مدلینگ را نیز دنبال می‌کند.

کو هائه سان از سال ۲۰۰۵ فعالیت جدی بازیگری خود را با بازی در مجموعه nonstop شروع کرد اما بعد از بازی در مجموعه پسران فراتر از گل (Boys Over Flowers) شهرت او چندین برابر شد.

در سریال دل پاک او توانست علاوه بر بازی در این سریال نخستین تجربه رسمی خوانندگی خود را در موسیقی متن این سربال بدست آورد.

پس از آن او با بازی در سریال پادشاه و من، که مدت‌ها باب میل شبکه آریرانگ بود و دست از تبلیغ آن برنمی‌داشت، توانست اندکی بر محبوبیت خود بیفزاید. از دیگر سریال‌های او می‌توان به مراقب ما باش کاپیتان و موزیکال را نام برد.

کو هائه سان تا به حال تنها یک تجربه بازیگری در فیلم سینمایی داشته و آن مربوط به فیلم یورش ماه آگوست است که توانست با حضور در آن در سال ۲۰۰۷ جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ۲۰۰۷ اس بی اس را به خود اختصاص دهد.

نویسندگی کو هائه سان

نویسندگی کو هائه سان

کو هائه سان با توجه به ذوق نویسندگی اش توانست کتابی با عنوان تانگو منتشر کند.

موضوع این کتاب در مورد داستان دختری است که همزمان عاشق ۳ پسر می‌شود.

این کتاب با توجه به شهرت کو هائه سان به چنان درصد فروشی رسید که توانست نام یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های کره جنوبی را به خود اختصاص دهد.

کو هائه سان و همسرش آن جائه هیون

کو هائه سان و همسرش آن جائه هیون

ماجرای ازدواج کو هائه سان و همسر بازیگرش آن جائه هیون

کو هائه سان در سال ۲۰۱۵ در سریال خون (Blood) بازی کرد. او در این سریال نقش یک پزشک نابغه مغرور را داشت که در ۱۷ سالگی وارد دانشگاه پزشکی شده بود. وی در این سریال نقش مقابل بازیگری به نام” آن جائه هیون “را داشت که طی بازی در این سریال، عاشق هم شدند.

تا اینکه آنها در سال ۲۰۱۶ در یکی از دفاتر عقد و ازدواج محله کانگنام شهر سئول، ازدواج خود را ثبت کردند و روز بعد از آن در یک مراسم خصوصی ازدواج خود را جشن گرفتند ولی اعلام کردند قصد برگزاری جشن عروسی باشکوه ندارند و در عوض مخارج عروسی را به بیمارستان بزرگ (Sinchon Severance Hospital) اهدا می کنند.
روابط عاشقانه کو هائه سان و آن جائه هیون چندان پایدار باقی نماند و در آگوست سال ۲۰۱۹ کمپانی آنها (HB Entertainment) اعلام کرد این زوج از هم جدا شده و در انجام مراحل طلاق با هم توافق کرده اند.

ولی پس از اعلام این بیانیه و شوک هواداران، جنجال واقعی شروع شد چرا که کو هائه سان با پست کردن پیام های متنی بین خود و شوهرش در اینستاگرام، نشان داد آنها چندان علاقه ای در پیگیری مراحل طلاق با هم ندارند و مدتی است که همچنان جدایی یا زندگی در کنار هم ادامه دارد.

البته آنطور که رسانه های کره ای از روابط بین آنها نوشته اند این است که آنها جدا از هم زندگی می کنند.

کو هائه سان در سریال پسران فراتر از گل

کو هائه سان در سریال پسران فراتر از گل

ماجرای پسران فراتر از گل

داستان این سریال در مورد دختری دبیرستانی و سخت کوش به نام گوم جاندی کو هائه سان است که در خشک‌شویی والدینش کار می‌کند و وضع مالی نسبتاً ضعیفی دارند، روزی برای تحویل یک سفارش به مدرسه شینهوا (که متعلق به شرکت تجاری شینهوا و قطب مهم و اقتصادی کره و مخصوص طبقه اشراف و ثروتمند است و محصلین ان بیشترین شانس را برای پیدا کردن کار مناسب در آینده را دارند) می‌رود و صاحب سفارش را درحالی میابد که بالای پشت بام قصد خودکشی داشت.

جاندی در لحظهٔ آخر او را می‌گیرد و عکس‌های این صحنه خیلی سریع در اینترنت پخش می‌شود و به او لقب دختر اعجوبه می‌دهند. همسر رئیس شینهوا برای اینکه حاشیه‌ها پایان یابد جاندی را عضو افتخاری مدرسه می‌کند، جاندی به امید اینکه از طریق شینهوا وارد تیم ملی شنا شود به مدرسه می‌رود.

اما همه چیز طبق میل او نیست، جاندی متوجه می‌شود گروهی متشکل از چهار پسر به نام گروه f4 در مدرسه محبوب همه هستند که همهٔ دانش اموزان به شدت از آن‌ها اطاعت می‌کنند. و اتفاقاتی که پس از آن رخ می دهد..

سریال های کو هائه سان

سریال های کو هائه سان

خون(2015)(KBS2)
چشم‌های فرشته(2014)(SBS)
پسران فراتر از گل‌ها(2009)(KBS2)
کینگ و من(2007)(SBS)
بدون توقف5(2004)(MBC)
مراقب ما باش، کاپیتان(2012) (SBS)
تو خیلی زیادی(2017)(MBC)

کو هائه سان و لی مین هو

کو هائه سان و لی مین هو

4.6/5 ( 7 نظر )


منبع : چهره های سینمایی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید