لوکوموتیو 1 – 2 یوونتوس ؛ رونالدو و نانی ؟ نه ، رونالدو و رمزی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم لوکوموتیو مسکو و یوونتوس در چارچوب رقابت های شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی یک بازی سخت و نفسگیر برای تیم یوونتوس ، این تیم موفق شد با گل دقیقه آخری داگلاس کاستا به پیروزی رسیده و سه امتیاز این مسابقه را دشت کند .

بازی هنوز شروع نشده تیم یوونتوس در دقیقه 3 مسابقه به گل رسید . روی ضربه ایستگاهی برای تیم یوونتوس بود که کریستیانو رونالدو با ضربه ای محکم و البته با اشتباه مسلم دروازه بان تیم لوکوموتیو می رفت که دروازه این تیم را باز کند اما ارون رمزی روی خط دروازه با یک ضربه ساده به توپ گل را به نام خودش ثبت کرد تا خاطره حرکت نانی و کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال دوباره تکرار شود اما با این تفاوت که این گل صحیح اعلام شد و تیم یوونتوس 1 بر صفر از حریفش پیش افتاد .

اما این برتری خیلی زیاد دوام نیاورد . تیم لوکوموتیو بعد از دریافت گل جلو کشید و بعد از چندین دقیقه در دقیقه 12 موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند . روی ضربه سر میرانچوک به سمت دروازه تیم یوونتوس ، توپ بعد از برخورد به تیرک دروازه ، روی ریباند دوباره به خود او رسید و این بازیکن موفق شد گل تساوی را وارد دروازه ویچک شزنی کند .

تیم یوونتوس بعد از دریافت گل تساوی دوباره جلو کشید تا گلزنی کند . در دقیقه 19 رونالدو از فاصله دور می توانست برتری را برتری را برای تیم یوونتوس به همراه آورد اما ضربه اش با واکنش دروازه بان لوکوموتیو همراه شد تا همچنان بازی مساوی باقی بماند . علاوه بر این رونالدو در دقیقه 34 نیز می توانست دروازه را باز کند . روی ارسال توپ به روی دروازه توسط میرالم پیانیچ ، رونالدو می رفت که با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما ضربه اش با فاصله ای اندک به بیرون رفت .

نیمه دوم مسابقه را باز هم تیم یوونتوس بهتر آغاز کرد و کریستیانو رونالدو در نوک خط حمله تیم یوونتوس ، حملات این تیم را رهبری می کرد . در دقیقه 57 مسابقه بود که تیم یوونتوس ، می توانست توسط رونالدو به گل دوم خود دست پیدا کند اما ضربه اش با واکنش بی نظیر دروازه بان لوکوموتیو همراه شد تا همچنان رونالدو ناکام در گلزنی باشد .

بازی تا دقایق پایانی مسابقه بدون موقعیت خاصی دنبال می شد تا اینکه تیم لوکوموتیو روی یک حمله بسیار عالی می توانست دروازه یوونتوس را باز کند . روی حرکت بازیکنان این تیم ، ژائو ماریو می توانست روی ریباند توپ با یک ضربه دقیق ، دروازه را باز کند اما لئوناردو بونوچی با ایستادگی در برابر این بازیکن مانع از باز شدن دروازه تیمش شد تا همچنان تیم یوونتوس امیدوار به پیروزی در این مسابقه باشد .

در نهایت در دقیقه 3+90 مسابقه بود که تعویض طلایی مائوریسیو ساری جواب داد . روی یک حرکت تمرین شده و بسیار هماهنگ از بازیکنان تیم یوونتوس در سمت چپ ، داگلاس کاستا با عبور از بین بازیکنان تیم لوکوموتیو ، توپ را به گونزالو هیگواین رساند و در ادامه توپ به خود کاستا رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق ، توپ را از دروازه بان لوکوموتیو عبور داده و گل برتری را در آخرین لحظات بازی به ثمر برساند .

در نهایت طی یک دیدار بسیار سخت و دشوار برای شاگردان ساری ، این تیم موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد لوکوموتیو گذشته و به پیروزی بسیار مهمی دست پیدا کند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید