لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 1 – 1 منچسترسیتی ؛ نه ادرسون و نه براوو ، فقط کایل واکر !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم آتلانتا و منچسترسیتی در چارچوب شب چهارم رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که هر یک از دو تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند و به کسب یک امتیاز این مسابقه بسنده کردند .

بازی با برتری تیم آتلانتا در دقایق ابتدایی بازی آغاز شد و این تیم می توانست خیلی زود به گل برسد . در دقیقه 4 مسابقه بود که تیم کم فروغ آتلانتا در لیگ قهرمانان اروپا ، می توانست روی ضربه والی هیتبوئر به گل اول دست پیدا کند اما ضربه اش با اختلافی کم از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت .

بعد از حمله تیم آتلانتا بود که در جواب ، تیم منچسترسیتی حملات خود را آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 7 روی یک حرکت بی نظیر و فوق العاده از بازیکنان سیتی ، به گل اول دست پیدا کند . حرکت فوق العاده برناردو سیلوا و پاس او برای گابریل ژسوس با پاس تکنیکی و تماشایی ژسوس با پشت پا همراه شد و رحیم استرلینگ در موقعیت تک به تک قرار گرفت و موفق شد تک گل تیم منچسترسیتی را به ثمر برساند .

بعد از به ثمر رسیدن گل برتری تیم منچسترسیتی این تیم سراپا حمله شد و موقعیت های بسیاری را بر روی دروازه تیم آتلانتا خلق کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از هیچ یک از موقعیت های به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند و اختلاف را بیشتر کنند . در دقیقه 40 مسابقه روی حرکت رحیم استرلینگ درون محوطه جریمه این بازیکن با برخورد به مدافع تیم آتلانتا متوقف شد و داور برای تیم منچسترسیتی اعلام پنالتی کرد اما بعد از استفاده از VAR داور مسابقه نظرش را برگرداند و دستور به ادامه مسابقه داد .

تنها دو دقیقه بعد داور دوباره نقطه پنالتی را برای تیم منچسترسیتی نشان داد . در دقیقه 42 مسابقه بود که توپ درون محوطه جریمه تیم آتلانتا به دست الیسیچ برخورد کرد و داور برای تیم منچسترسیتی اعلام پنالتی کرد و گابریل ژسوس پشت توپ ایستاد ، اما ضربه این بازیکن به بیرون از دروازه زده شد تا بهترین بخت تیم منچسترسیتی برای دو برابر کردن اختلافش با آتلانتا از دست برود .

نیمه دوم مسابقه ، ادرسون مورالس دروازه بان تیم منچسترسیتی به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و کلودیو براوو به جای او درون دروازه ایستاد اما نتوانست آن طور که باید از دروازه محافظت کرده و تیم منچسترسیتی در دقیقه 49 مسابقه دروازه اش را باز شده دید . روی ارسال عالی آلخاندرو گومز به روی دروازه ، پاشالیچ موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه منچسترسیتی را باز کرده تا حساب کار 1 بر 1 مساوی شود .

در ادامه مسابقه ، موقعیت چندان جدی برای دو تیم به وجود نیامد و تیم منچسترسیتی برای به ثمر رساندن گل دوم راه به جایی نمی برد . در سوی دیگر نیز تیم آتلانتا یکی دو موقعیت خوب گلزنی را از دست داد تا اینکه در دقیقه 81 روی ضدحمله خطرناک بازیکنان آتلانتا ، دروازه بان منچسترسیتی ، کلودیو براوو ، با خروج از دروازه و متوقف کردن الیسیچ ، کارت قرمز مستقیم را از داور مسابقه دریافت کرد و تیم منچسترسیتی بدون دروازه بان باقی ماند .

در ادامه ریاض محرز زمین مسابقه را ترک کرد و به جای او کایل واکر درون دروازه سیتیزن ها قرار گرفت و موفق شد تا پایان مسابقه از دروازه تیمش محافظت کرده و مانع از باز شدن دروازه تیمش شود . در نهایت نیز تیم منچسترسیتی و آتلانتا به تساوی رضایت دادند و بازی با نتیجه 1 بر 1 به پایان رسید .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید