لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیورپول 2 – 1 خنک ؛ صدر جدول گروه E در تصاحب لیورپول

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته در دیداری جذاب و تماشایی ، دو تیم لیورپول و خنک در شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم لیورپول موفق شد با برتری خفیف خود از سد این تیم عبور کرده و به صدر جدول گروه E صعود کند .

دقایق اولیه این مسابقه با برتری تیم لیورپول همراه بود اما موقعیت خاصی توسط این تیم بر روی دروازه خنک ایجاد نمی شد . تیم لیورپول که در بازی رفت موفق شده بود با چهار گل از سد این تیم عبور کند ، موفق شد در نهایت در دقیقه 14 مسابقه ، روی اولین حمله جدی خود به گل دست یابد .

روی ارسال بلند جیمز میلنر بر روی دروازه جوجینیو واینالدوم موفق شد خود را از میان مدافعین تیم خنک به توپ رسانده و ب یک ضربه سر محکم از درون شش قدم ، توپ را به تور دروازه خنک رسانده و موجب به ثمر رسیدن گل اول این مسابقه شود .

بعد از این گل بود که شاگردان یورگن کلوپ جلو کشیدند تا اختلاف را بیشتر کنند اما روی دو موقعیتی که نصیب این تیم شد ، دروازه بان خنک مقاومت کرد و اجازه بازگشایی دروازه اش را به تیم لیورپول نداد تا اینکه تیم خنک موفق شد در دقیقه 40 مسابقه گل مساوی را به ثمر برساند .

روی ضربه کرنر به دست آمده برای تیم خنک ، هینن توپ را روی دروازه ارسال کرد و مهاجم تیم خنک ، ساماتا ،  موفق شد با یک ضربه سر توپ را روانه دروازه آلیسون کرده تا گل تساوی در واپسین دقایق نیمه اول مسابقه به ثمر رسیده و تیم لیورپول ، برد را با تساوی در نیمه اول مسابقه تعویض کند .

نیمه دوم مسابقه باز هم با برتری تیم لیورپول آغاز شد و خیلی زود این تیم می توانست به گل برتری دست پیدا کند . در دقیقه 49 بود که دیوک اوریگی می توانست دروازه تیم خنک را باز کند اما ضربه اش با واکنش دروازه بان این تیم مواجه شد تا دروازه تیم خنک همچنان بسته باقی بماند . اما تنها 4 دقیقه بعد گل دوم تیم لیورپول به ثمر رسید .

در دقیقه 53 بود که روی پاس دقیق محمد صلاح ، الکس چمبرلین درون محوطه جریمه تیم خنک صاحب تو شد و موفق شد با یک چرخش عالی ، ضربه خود را به ثمر دروازه تیم خنک روانه کند که ضربه اش با عبور از دروازه بان خنک ، وارد دروازه شد تا گل دوم تیم لیورپول بعد از حملات بیشمار این تیم به ثمر رسیده و بار دیگر این تیم از حریفش پیش بیافتد .

در ادامه مسابقه تیم لیورپول باز هم حملات خود را به روی دروازه تیم خنک ترتیب می داد اما بیشتر به دنبال حفظ نتیجه بود ، پرس بازیکنان لیورپول ، توپ را خیلی زود بعد از لو رفتن در اختیار این تیم قرار می داد و تیم خنک توانایی مقابله با قدرت شاگردان یورگن کلوپ را نداشت . اما تیم خنک می توانست روی دومین موقعیت جدی خود به گل دوم دست پیدا کند .

در دقیقه 81 بود که تیم خنک بعد از مدت ها موفق شد یک حمله را بر روی دروازه تیم لیورپول ترتیب بدهد . روی موقعیتی که برای هینن ایجاد شد ای نبازیکن می توانست دروازه آلیسون را باز کند اما واکنش دروازه بان برزیلی این تیم مانع از باز شدن دروازه شد تا در نهایت تیم لیورپول با یک برد به موقع به راحتی صدر جدول گروه E را تصاحب کرده و به فکر بازی خود در لیگ برتر جزیره در برابر حریف قدرتمند خود ، منچسترسیتی باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید