فولاد 0 – 1 پرسپولیس ؛ برد تیم پرسپولیس با تک گل مهدی ترابی

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه فولاد آرنا برگزار شد که در نهایت تیم پرسپولیس موفق شد با تک گل مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی به پیروزی رسیده و به رتبه دوم لیگ برتر برسد .

تیم پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و میتوانست خیلی زود و در دقیقه 2 به گل برسد . روی نفوذ علی علیپور و موقعیت این بازیکن برای به ثمر رسیدن گل اول ، می رفت که با یک ضربه دروازه فولاد را باز کند اما شهاب گردان موفق شد با واکنشی به موقع توپ را دفع کرده و مانع از باز شدن دروازه شود .

در دقیقه 6 مسابقه بود که تیم پرسپولیس به پنالتی دست یافت . روی ضربه سر وحید امیری و برخورد توپ به دست روح الله سیف اللهی ، داور مسابقه اعلام پنالتی کرد و تیم پرسپولیس بهترین موقعیت برای به ثمر رساندن گل را بدست آورد و مهدی ترابی موفق شد با یک ضربه دقیق به جهت مخالف شیرجه شهاب گردان ، گل تیم پرسپولیس را به ثمر رساند .

در ادامه مسابقه تیم پرسپولیس کمی عقب نشست و تیم فولاد جلو کشید تا گل مساوی را به ثمر برساند . در دقیقه 14 مسابقه بود که روی ارسال وحید حیدریه به روی دروازه ، شیمبا می رفت که دروازه تیم پرسپولیس را باز کند اما علیرضا بیرانوند با واکنشی به موقع موفق شد دروازه تیم پرسپولیس را بسته نگه دارد .

در دقیقه 42 ، تیم پرسپولیس دومین بخت عالی گلزنی را بدست آورد . روی پاس عالی مهدی شیری برای وحید امیری ، این بازیکن میتوانست با یک ضربه دقیق دروازه فولاد را باز کند اما ضربه اش با واکنش ناقص شهاب گردان همراه شد و توپ برگشتی می رفت که توسط شیری روانه دروازه شود اما وحید حیدریه موفق شد توپ را به طور کامل دفع کرده تا خطر باز شدن دروازه از بین برود .

نیمه دوم مسابقه اما به اندازه نیمه اول ، از جذابیت خاصی بهره مند نبود . تیم پرسپولیس که موفق شده بود در نیمه اول مسابقه با یک گل برتری خود را به ثبت برساند در نیمه دوم کمی عقب تر نشسته بود تا از برتری خود حفاظت کند و دروازه اش توسط بازیکنان خطرناک فولاد تهدید نشود .

تیم فولاد اما از سوی دیگر جلو کشیده بود تا حساب کار را به تساوی بکشاند و مانع از شکستی تلخ در برابر هواداران خودش بشود . موقعیت های متوالی تیم فولاد اما راه به جایی نمی برد و توپی از خط دروازه علیرضا بیرانوند عبور نمی کرد .

از سوی دیگر تیم پرسپولیس در دقایق پایانی کمی جلو کشید . در دقیقه 87 مسابقه بود که احمد نوراللهی می رفت که با یک ضربه محکم دروازه فولاد را برای بار دوم در این دیدار باز کند اما ضربه اش با فاصله اندک از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت تا در نهایت بازی با نتیجه 1 بر صفر به سود تیم پرسپولیس با تک گل مهدی ترابی به پایان رسید تا تیم پرسپولیس به رتبه دوم جدول لیگ برتر خلیج فارس دست یابد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید