رئال مادرید 0 – 0 رئال بتیس ؛ بدشانسی های رئال مادرید پشت والورده را خالی نمیکند

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دو تیم رئال مادرید و رئال بتیس به مصاف یکدیگر رفتند که طی یک بازی تماشایی در نهایت بازی بدون گل به اتمام رسید تا تیم رئال مادرید باز هم شانس رسیدن به صدر جدول را از دست داده و به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه دوم لالیگا قرار بگیرد .

بازی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد و این تیم خیلی زود به گل دست یافت . روی حرکت کریم بنزما و پاس او برای ادن هازارد ، این بازیکن با عبور از سد بازیکن پیش روی موفق شد با یک ضربه تماشایی گل اول بازی را به ثمر برساند ، اما بعد از استفاده از VAR ، گل به ثمر رسیده به دلیل آفساید مردود اعلام شد تا بازی همچنان بدون گل ادامه یابد .

در ادامه بازی برتری تیم رئال مادرید ، این تیم می توانست در ادامه مسابقه گل اول مسابقه را روی ضربه تونی کروس به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه بتیس به بیرون رفت تا همچنان توپی از خط دروازه تیم بتیس عبور نکرده باشد و بازی بدون گل ادامه یابد .

بعد از حملات شاگردان زیدان ، تیم رئال بتیس حملات خود را آغاز کرد . هافبک هجومی این تیم ، نبیل فکیر ، که در بازی با تیم بارسلونا نیز گل اول تیمش را به ثمر رسانده بود ، به سمت دروازه رئال مادرید یورش برد اما ضربه اش راهی به دروازه رئال مادرید پیدا نکرد تا تیم بتیس نیز دست و پا بسته نباشد و تیم رئال مادرید را در دفاع فرو ببرد .

در ادامه مسابقه باز هم تیم رئال مادرید جلو کشید و می توانست قبل از سوت پایان مسابقه در نیمه اول ، با برتری زمین مسابقه را ترک کند . روی حرکت عالی کریم بنزما و پاس او برای سرخیو راموس ، این مدافع می توانست با یک ضربه دقیق والی ، گل برتری را برای تیم رئال مادرید به ثمر برساند اما ضربه اش با واکنش عالی دروازه بان رئال بتیس مانع از باز شدن دروازه شد تا نیمه اول مسابقه بدون گل به اتمام برسد .

در نیمه دوم باز هم تیم رئال مادرید برتری خود را به تیم رئال بتیس تحکیم کرد و حملات خود را مجددا آغاز کرد . در دقیقه 64 بود که مهم ترین بخت گلزنی تیم رئال مادرید در طول مسابقه ایجاد شد . روی پاس تونی کروس برای فرلاند مندی ، این بازیکن با دروازه بان بتیس در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما موقعیت را به راحتی از دست داد و توپ را از کنار دروازه به بیرون زد تا مهم ترین بخت رئال مادرید در این مسابقه از دست برود .

در ادامه مسابقه و در دقیقه 81 ، بار دیگر تیم رئال مادرید حمله دیگری را بر روی دروازه بتیس انجام داد که ارسال کریم بنزما در بین راه با دست بازیکن بتیس درون محوطه جریمه برخورد کرد تا بازیکنان تیم رئال مادرید معتقد به خطای پنالتی شود اما داور مسابقه از VAR استفاده نکرد و در نهایت نیز بازی دو تیم رئال مادرید و رئال بتیس با نتیجه 0 بر 0 مساوی به اتمام رسید تا بهترین شانس رئال مادرید برای رسیدن به صدر جدول را از دست بدهد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید