منچسترسیتی 2 – 1 ساوتهمپتون ؛ فرار جسد نیمه جان سیتیزن ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، دو تیم منچسترسیتی و ساوتهمپتون در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس با برتری سیتیزن ها به پایان رسید تا همچنان تیم منچسترسیتی در تعقیب شاگردان یورگن کلوپ باشد .

بازی با حاکمیت تیم منچسترسیتی در دقایق ابتدایی همراه شد و توپ و میدان در اختیار شاگردان پپ گواردیولا بود اما موقعیت خطرناکی ، بر روی دروازه تیم ساوتهمپتون به وجود نیامد و تیم منچسترسیتی نتوانست دروازه این تیم را باز کند تا اینکه در دقیقه 13 مسابقه ، شوکی بزرگ به تیم منچسترسیتی وارد شد .

علارغم بازی بهتر تیم منچسترسیتی ، تیم ساوتهمپتون پیش کشید و موفق شد در دقیقه 13 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی حرکت آرمسترانگ و ضربه محکم این بازیکن ، ادرسون مونترو دروازه بان تیم منچسترسیتی با یک واکنش ، موفق شد توپ را دفع کند اما در برگشت جیمز وارد پراوس ، موفق شد با یک ضربه دقیق ، گل اول را برای تیمش به ثمر برساند تا حساب کار 1 بر صفر شود .

بعد از به ثمر رسیدن گل تیم ساوتهمپتون ، باز هم شاگردان گواردیولا ، توپ و میدان را در اختیار گرفتند ولی از سد دفاع چند لایه تیم ساوتهمپتون نمی توانستند عبور کنند . مالکیت بالای توپ سیتیزن ها ، نه تنها موقعیتی را برای این تیم به همراه نداشت ، بلکه تا حدودی برای دفاع منسجم تیم ساوتهمپتون در نقش وقت تلف کردن بود و نیمه اول مسابقه با همان نتیجه 1 بر صفر به پایان رسید .

اما نیمه دوم مسابقه را تیم منچسترسیتی با برنامه تر بازی کرد و موفق شد روی چندین موقعیت ، دروازه تیم ساوتهمپتون را تهدید کند . در دقیقه 67 مسابقه روی پاس برناردو سیلوا ، سرخیو آگوئرو می توانست دروازه تیم ساوتهمپتون را باز کند اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت تا همچنان جساب کار 1 بر صفر به سود تیم مهمان باشد .

اما در نهایت آگوئرو در دقیقه 70 مسابقه موفق شد دروازه ساوتهمپتون را باز کند . روی ارسال کایل واکر به روی دروازه ، سرخیو آگوئرو از اشتباهات خط دفاعی تیم ساوتهمپتون نهایت استفاده را کرد و موفق شد دروازه این تیم را باز کرده و امید را به تیم منچسترسیتی تزریق کند . بعد از به ثمر رسیدن گل مساوی توسط تیم منچسترسیتی ، تیم ساوتهمپتون کمی از دفاع خارج شد و بازی جذابیت خود را دوباره به دست آورد .

تیم منچسترسیتی که حال از زیر فشار خارج شده بود بهتر کار را دنبال کرد و اگر مک کارتی ، دروازه بان تیم ساوتهمپتون ، در یکی از روز های اوج خود نبود ، در دقیقه 77 مسابقه ، روی ضربه تماشایی رحیم استرلینگ ، تیم منچسترسیتی می توانست گل دیگری را به ثمر برساند اما واکنش عالی مک کارتی مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

اما در نهایت کایل واکر بود که ستاره این بازی لقب گرفت . در دقیقه 86 مسابقه بود که روی ارسال آنجلینو به روی دروازه ، کایل واکر خود را به توپ رساند و موفق شد دروازه تیم ساوتهمپتون را با یک ضربه بسیار محکم باز کرده تا حساب کار 2 بر 1 به نفع تیم منچسترسیتی شده و این تیم در معرض برد این بازی قرار بگیرد .

در نهایت نیز با درخشش کایل واکر با یک گل و یک پاس گل در این مسابقه ، تیم منچسترسیتی موفق شد از سد حریف خود گذشته و همچنان در انتظار از دست دادن امتیاز توسط تیم لیورپول باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید