لوانته 3 -1 بارسلونا ؛ همه چیز تنها در 7 دقیقه به باد رفت !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم بارسلونا و لوانته در هفته یازدهم لالیگا اسپانیا برگزار شد که در نهایت طی یک بازی جذاب و تماشایی ، تیم لوانته موفق شد با اجرا یک بازی بهتر نسبت به بارسلونا ، این دیدار را سه بر یک شکست داده و به پیروزی مهمی دست پیدا کند .

دقایق ابتدایی بازی بسیار سرد و بی روح دنبال شد و هر دو تیم بیشتر در حال محک زدن یکدیگر بودند . رفته رفته بازی قشنگ تر و تماشایی تر شد و هر دو تیم حملات خود را به روی دروازه یکدیگر آغاز کردند . در دقیقه 21 مسابقه بود که اولین حمله تیم بارسلونا بر روی دروازه تیم لوانته انجام شد که انتوان گریزمن ، در به ثمر رساندن گل اول مسابقه ناکام ماند و دروازه لوانته همچنان بسته باقی ماند .

بعد از انجام حمله اول تیم بارسلونا ، این تیم بهتر بازی کرد و حملات خود را ادامه داد تا اینکه در دقیقه 36 مسابقه روی حرکت نلسون سمدو به درون محوطه جریمه ، این بازیکن با خطای بازیکن تیم لوانته متوقف شد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد . لیونل مسی نیز موفق شد با به ثمر رساندن این پنالتی ، اولین گل مسابقه را به ثمر رسانده تا تیم بارسلونا برتری خفیفی را تا پایان نیمه اول مسابقه در اختیار داشته باشد .

اما نیمه دوم مسابقه ، نوبت به تذکرات سرمربی تیم لوانته به بازیکنانش بود تا از اندک موقعیت های ایجاد شده نهایت بهره را ببرند . تیم لوانته در نیمه دوم هم در حمله بسیار عالی کار میکرد و هم در دفاع کاملا بازیکنان تیم بارسلونا را تحت کنترل داشت تا اینکه روی یکی از همین حملات تیم لوانته موفق شد گل مساوی را وارد دروازه حریف کند .

اشتباه مدافعین تیم بارسلونا و به توپ رسیدن خوزه مورالس ، این بازیکن توپ را به کامپانیا رساند تا این بازیکن در مصافی تک به تک با یک ضربه دقیق و حساب شده ، توپ را وارد دروازه تراشتگن کرده تا گل تساوی به ثمر برسد و تیم لوانته به بازی برگردد .

اما این پایان کار نبود ، خط دفاعی تیم بارسلونا که ناگهان روی گل اول از هم پاشیده بود ، رفته رفته عملکرد به مراتب بدتری را از خودش نشان داد تا تنها 2 دقیقه بعد از دریافت گل تساوی ، گل دوم را نیز از تیم لوانته دریافت کند . روی پاس کامپانیا بود که بورخا مایورال ، خارج از محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه تماشایی موفق شد توپ را بعد از برخورد به سر انگشتان تراشتگن وارد دروازه کند تا حساب کار 2 بر 1 به سود تیم لوانته شود .

بعد از دریافت گل دوم بود که تیم لوانته اعتماد به نفس مضاعفی را در خود احساس کرد و کاملا جلو کشید و موفق شد در دقیقه 68 گل سوم را نیز وارد دروازه تیم بارسلونا کند ! رادوخا توپ را بدست آورد و در شلوغی محوطه جریمه ، توپ را روانه دروازه تیم بارسلونا کرد که توپ با برخورد به پای سرخیو بوسکتس تغییر مسیر داد و وارد دروازه تیم بارسلونا شد تا تیم لوانته طی یک عملیات بسیار سخت ، موفق شود علاوه بر کامل کردن یک کام بک تماشایی ، اختلاف را به دو گل افزایش دهد .

اما تیم بارسلونا خیلی زود موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند . روی همکاری لیونل مسی با گریزمن ، مسی درون محوطه جریمه به توپ رسید و موفق شد با یک ضربه ساده گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند ، اما داور مسابقه با استفاده از VAR اعلام آفساید از سوی گریزمن کرد و گل را نپذیرفت .

در نهایت نیز تیم بارسلونا با نتیجه 3 بر 1 از تیم لوانته شکست خود تا سومین باخت خود را در لالیگا تجربه کرده و صدر جدول را دو دستی در اختیار تیم رئال مادرید قرار دهد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید