واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم‌ آمریکا علیه بخش عمرانی ایران

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت متاسفانه دستگاه دیپلماسی آمریکا ناتوان از انجام ابتکار و راهکارهای دیپلماتیک و معقول بوده و تنها اتکاء آنها به زور و تروریسم اقتصادی است.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم‌ آمریکا علیه بخش عمرانی ایران - inistry of foreign affairs Spokesman's Response to US Sanctions Against Iran's Civil Sector

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم‌ آمریکا علیه بخش عمرانی ایران – inistry of foreign affairs Spokesman’s Response to US Sanctions Against Iran’s Civil Sector

به گزارش آسمونی : سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تحریم بخش عمرانی ایران توسط آمریکا اظهار داشت: اینگونه اقدامات نشانه ضعف و ناکارآمدی این کشور در دیپلماسی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: متاسفانه دستگاه دیپلماسی آمریکا ناتوان از انجام ابتکار و راهکارهای دیپلماتیک و معقول بوده و تنها اتکاء آنها به زور و تروریسم اقتصادی است.

موسوی افزود: دیپلماسی قلدر مآبانه ایالات متحده که در ارتباط با سایر کشورها و حتی سازو کارهای بین المللی و چند جانبه نیز بکار گرفته می شود به یک معضل جهانی تبدیل شده است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی در خاتمه اظهار داشت: بهتر است ایالات متحده بجای تحریمهای تکراری و غوغا سالاری که قطعا آنها را به اهدافشان نخواهد رساند، از غوطه ور شدن هر چه بیشتر در توهمات خود ساخته دست برداشته و به اجرای تعهدات خود در برجام باز گردد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید