لیگ کاپ ؛ چلسی 1 – 2 منچستر یونایتد ؛ سوپرگل مارکوس رشفورد ضامن صعود به دور بعد

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم مطرح لیگ برتر انگلیس بعنی منچستر یونایتد و چلسی در رقابت های لیگ کاپ برگزار شد که در نهایت تیم یونایتد موفق شد به سوپرگل تماشایی مارکوس رشفورد به دور بعدی این رقابت ها صعود کند .

بازی در ابتدا با برتری تیم چلسی آغاز شد و این تیم موقعیتی نصفه و نیمه را بر روی دروازه تیم منچستر یونایتد ایجاد کرد اما حضور به موقع بازیکنان تیم یونایتد مانع از باز شدن دروازه شیاطین سرخ شد . رفته رفته تیم یونایتد اما ، بازی را در دست گرفت و بهتر اداره کرد .

بعد از تک موقعیت تیم چلسی در دقایق ابتدایی بازی ، این تیم منچستر یونایتد بود که بازی را در اختیار گرفت و می توانست روی موقعیتی در دقیقه 13 به گل اول خود دست پیدا کند که ضربه اسکات مک تومینای با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه کابایرو عبور کرد .

اما در دقیقه 24 مسابقه بود که روی حرکت دنیل جیمز درون محوطه جریمه تیم چلسی ، این بازیکن با حرکت مارکوس آلونسو درون محوطه جریمه ، متوقف شد و داور مسابقه اعلام ضربه پنالتی کرد تا مارکوس رشفورد با یک ضربه دقیق در خلاف جهت پرش کابایرو ، گل اول مسابقه را به ثمر برساند .

نیمه دوم مسابقه اما ، بر خلاف نیمه اول کم افت و خیز آن ، کمی بهتر و تماشایی تر دنبال شد . تیم چلسی که در نیمه اول کاری از دستش بر نمی آمد ، در نیمه دوم کمی جنگنده تر شد و موقعیت های متعددی را ایجاد کرد و موفق شد در دقیقه 60 مسابقه به گل تساوی دست پیدا کند .

روی حرکت میچی بتشوایی به سمت دروازه تیم منچستر یونایتد ، طی یک حرکت انفرادی ، این بازیکن با عبور از سد گران ترین مدافع تاریخ لیگ برتر ، هری مگوایر ، موفق شد با یک ضربه تماشایی از فاصله نسبتا دور ، توپ را روانه دروازه تیم منچستر یونایتد کرده تا حساب کار 1 بر 1 مساوی شده و شاگردان لمپارد به بازی برگردند .

اما بعد از به ثمر رسیدن گل مساوی باز هم تیم یونایتد پیش کشید تا برتری از دست رفته خود را دوباره از نو بازگرداند . در دقیقه 71 مسابقه بود که با اعلام خطا از فاصله ای بسیار دور برای تیم منچستر یونایتد ، مارکوس رشفورد پشت توپ ایستاد و موفق شد با یک شلیک تماشایی و سرکش ، توپ را روانه دروازه کابایرو کرده و گل دوم تیمش را بسیار زیبا به ثمر برساند .

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم تیم منچستر یونایتد ، این تیم طی یک بازی منطقی موفق شد که دروازه را بسته نگه داشته و مانع از گلزنی مهره های هجومی فرانک لمپارد شود تا با نتیجه 2 بر 1 راهی دور بعد رقابت های لیگ کاپ شوند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید