در صورت ادامه دار شدن تظاهرات در کاتالونیا ، ال کلاسیکو 27 آذر چه خواهد شد ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، تقریبا یک هفته از زمانی که اعلام شد ال کلاسیکو به تعویق خواهد افتاد و در تاریخ 27 آذر برگزار خواهد شد می گذرد . اما با وجود به تعویق افتادن این دیدار هنوز هم معترضان شهر کاتالونیا تهدیدات خود را مبنی بر ادامه دار کردن تظاهراتشان تا تاریخ جدید ال کلاسیکو انجام می دهند . حال باید به این اندیشید که در صورت صحت این تهدیدات چه بلایی بر سر فوتبال دوستانی که همچنان منتظر برگزار شدن ال کلاسیکو هستند خواهد آمد ؟

فدراسیون فوتبال اسپانیا امیدوار است که درگیری های موجود در شهر کاتالونیا تا زمان برگزاری ال کلاسیکو بهبود خواهد یافت و مردم شهر برای برگزار شدن ال کلاسیکو دست از تظاهرات بر خواهند داشت تا مهم ترین دربی فوتبالی دنیا برگزار شود . حال با توجه به اینکه چندین سری انتخابات تا زمان برگزاری ال کلاسیکو در اسپانیا برگزار خواهد شد ، نباید به اتمام این تظاهرات خوشبین بود .

از سوی دیگر دلایل بسیار زیادی وجود دارد که می توان به پایان این مشکلات خوشبین بود ، دقیقا همین مقدار نیز دلیل وجود دارد که نمی توان از برگزاری ال کلاسیکو در تاریخ پیش روی مطمئن بود . پس چه اتفاقی ممکن است رخ دهد در صورتی که دوباره مشکلات شهر کاتالونیا منتج به عقب افتادن دوباره ال کلاسیکو شود ؟

آیا تحت هر شرایطی ال کلاسیکو برگزار خواهد شد ؟ آیا برای برگزاری بازی به مردم گوشزد خواهد شد و یا با تدابیر شدید امنیتی این بازی برگزار خواهد شد ؟ آیا این مسابقه بسیار مهم برای حقظ سلامتی بازیکنان و حقظ نظم کاتالونیا برگزار نخواهد شد ؟ تمامی این ها سوالاتی است که ذهن بسیاری از فوتبال دوستان و حتی فدراسیون فوتبال اسپانیا را نیز به خود مشغول کرده است .

تمامی سوالات بالا را تنها زمان و حوصله کردن حل خواهد کرد ، اما تنها چیزی که از این مسئله مشخص است این است که سیاست ها و اتفاقات رخ داده در شهر کاتالونیا ، گریبانگیر فوتبال این شهر نیز شده است و همچنان نیز مشکلات ادامه دار خواهد بود . تنها چیزی که اکنون می توان به آن امیدوار بود این است که تا تاریخ 27 آذر ماه ، این تنش ها برطرف شده تا دیدار ال کلاسیکو به طوری بسیار امن و به دور از هر گونه مشکل برگزار شده و هواداران دو تیم از این دیدار جذاب همیشگی ، لذت ببرند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید