لیورپول 2 – 1 تاتنهام ؛ دیوار کلوپ همچنان نم پس نمی دهد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دیدار بسیار جذاب هفته دهم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم لیورپول و تاتنهام در ورزشگاه آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم لیورپول موفق شد از سد تاتنهام بگذرد و همچنان فاصله شش امتیازی را با منچستر سیتی حفظ کند .

بازی هنوز شروع نشده تیم تاتنهام به گل رسید . تیم تاتنهام در همان دقیقه اول مسابقه موفق شد روی ناهماهنگی بازیکنان تیم لیورپول توسط هری کین به گل برسد . روی حرکت موسی سیسوکو و حرکت هیونگ مین سون ، مهاجم کره ای تیم تاتنهام می توانست دروازه تیم لیورپول را باز کند اما ضربه او با برخورد به تیرک دروازه به هری کین رسید و این بازیکن نیز موفق شد به راحتی دروازه لیورپول را خیلی زود باز کند .

تیم تاتنهام که در هفته های اخیر اصلا وضعیت مناسبی نداشت و نتایج بسیار ضعیفی را به ثبت رسانده بود خیلی زود موفق شده بود از رتبه اول لیگ جلو بیافتد و بعد از به ثمر رسیدن گل تا حدودی دفاعی بازی کرد . دفاع بازیکنان تیم تاتنهام در ادامه مسابقه موقعیت های بسیار زیادی را از بازیکنان تیم لیورپول گرفت .

گازانیگا ، دروازه بان ذخیره تیم تاتنهام که با مصدومیت هوگو لوریس سنگربان تیم تاتنهام در این دیدار بود در طول نیمه اول مسابقه چندین بار موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد . شوت سنگین الکساندر آرنولد و ضربه سر ویرژیل فن دایک در فاصله تنها 5 دقیقه می توانست موجب به ثمر رسیدن گل تساوی تیم لیورپول شود اما واکنش مناسب گازانیگا مانع از باز شدن دروازه شد .

در نیمه دوم ، باز هم تیم لیورپول بود که حملات خود را از سر گرفت تا بتواند گل تساوی را به ثمر برساند اما دفاع بازیکنان تیم تاتنهام و واکنش های مناسب دروازه بان این تیم ، همچنان تیم لیورپول را در امر گلزنی ناکام گذاشته بود اما در نهایت تیم لیورپول در دقیقه 52 به گل تساوی دست یافت .

حرکت فابینیو و پاس عالی این بازیکن برای جوردن هندرسون ، با تعلل و اشتباهات بازیکنان تیم تاتنهام همراه شد تا جوردن هندرسون به توپ رسیده و با یک ضربه چکشی و تماشایی موفق شد دروازه تاتنهام را باز کرده تا حساب کا 1 بر 1 شود و بازی جذاب تر از گذشته دنبال شود .

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی بود که تیم تاتنهام بار دیگر جلو کشید اما در امر گلزنی موفق نبود . رفته رفته باز هم تیم لیورپول بود که نبض بازی را در دست گرفت و حملات این به روی دروازه تاتنهام خطرناک تر می شد . در نهایت این حملات در دقیقه 75 نتیجه داد و تیم لیورپول روی اشتباه سرژ اوریر به پنالتی دست یافت .

روی تیزهوشی مانه و اشتباه سرژ اوریر در دفع توپ ، بازیکن سرعتی لیورپول موفق به توپ ربایی شد و در ادامه با خطای مدافع تاتنهام متوقف شد تا داور مسابقه مجاب به اعلام پنالتی شود . در نهایت نیز محمد صلاح پشت ضربه پنالتی ایستاد و با یک ضربه دقیق و موفق ، توانست دروازه حریف را باز کرده تا تیم لیورپول موفق به بازگشت به این مسابقه شده و از تیم تاتنهام پیشی بگیرد .

در نهایت تیم لیورپول موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد تیم تاتنهام بگذرد و با کسب سه امتیاز بسیار مهم این بازی حساس ، اختلاف شش امتیازی خود را با حریف قدرتمند خود ، تیم منچسترسیتی ، حفظ کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید