لیونل مسی : بهترین مهاجمی که دیده ام رونالدو است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، با توجه به به تعویق افتادن الکلاسیکو پیش رو ، لیونل مسی در برابر خبرنگاران حضور یافت و به سوالات مختلف آنان از جمله نظرش در مورد حضور داور ویدیویی و قهرمانی در جام جهانی و … پاسخ داد .

فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا ، در خصوص حضور VAR در بازی های لالیگا گفت :

من از داور ویدیویی بسیار راضی هستم اگر به درستی از آن استفاده شود . اما چیزی که من از آن راضی نیستم این است که قرار بود از داور دیدیویی برای بررسی موقعیت های مشکوک استفاده شود که چنین نیست !

و همچنین در انتها نیز همه چیز به نظر داور مسابقه بستگی دارد و به اتفاقی که واقعا در صحنه رخ داده است ربطی ندارد . VAR ویژگی بسیار عالی است اما از آن درست استفاده نمی شود .

در ادامه لیونل مسی در مورد وضعیت جسمانی اش بعد از مصدومیت یک ماهه اش گفت :

در ابتدا بسیار سخت تلاش می کردم خیلی در تمرینات به خودم فشار می آوردم که نباید اینجوری می بود . من برای یک ماه کامل از میادین به دور بودم و وقتی به تمرینات برگشتم همانند این بود که در طول این یک ماه در حال تمرین بوده ام !

در ادامه نظر مسی در رابطه با اولین گلش با پیراهن بارسلونا پرسیده شد و واکنش او چنین بود :

توپ آرام نگرفت و به مدافع حریف برخورد کرد و از او عبور کرد ، سپس من توپ را به رونالدینیو رساندم و منتظر ماندم . در ادامه رونالدینیو توپ را به من رساند و من آنرا وارد دروازه کردم . اما من گلی شبیه به همین را که زود تر بدلیل آفساید قبول نشده بود بیشتر دوست داشتم .

با توجه به اینکه اکنون لیونل مسی در مثلث GSM متشکل از خود او ، انتوان گریزمن و لوئیز سوارز حضور دارد و تیم بارسلونا تحت رهبری او و بقیه بازیکنان دوباره در حال بازگشت به روز های اوج خود است ، از مسی در مورد بهترین مهاجمی که با او بازی کرده است سوال شد و مسی نیز چنین جواب داد :

رونالدینیو خیلی به من کمک کرد . در سن 16 17 سالگی به رختکن تیم رفتم و دیدن تمامی ستارگان آن روز های فوتبال در یک مکان بسیار کار را برای حضور من در زمین سخت تر کرده بود .

ولی او بسیار مرا کمک کرد و کاری کرد که من احساس آرامش بیشتری داشته باشم . سپس درون زمین مسابقه من همیشه به دنبال او می گشتم ولی ما سال های بسیار زیادی را برای لذت بردن از کنار هم بودن نداشتیم . علاوه بر این ما در آن زمان زیاد در زمین مسابقه حضور نداشتیم . خیلی دلم میخواست که بیشتر در کنار رونالدینیو به فوتبال بازی کردن بپردازم .

اکنون 5 سال است که کنار سوارز در حال بازی کردن هستم . بازی کردن هر سه روز یک بار در کنار یکدیگر شمارا به یکدیگر عادت می دهد و موجب می شود که با جان و دل به بازی کردن بپردازید . ما فرزندانی هم سن دارم و زندگیمان را با هم می گذرانیم و رابطمان رفته رفته قوی تر نیز میشود .

از لیونل مسی در رابطه با بهترین مهاجم تاریخ سوال شد و او نیز چنین پاسخ داد :

رونالدو ( نازاریو ) یک پدیده بود . او از تمامی مهاجمینی که من تا حالا دیده ام بهتر بود . او غیر قابل باور بود .

در نهایت نیز از لیونل مسی سوال شد که آیا دوران فوتبالی خود را در بارسلونا به اتمام خواهد رساند یا خیر و او این چنین جواب داد :

من نمی خواهم اینجا را ترک کنم . اصلا فکر این را که بارسلونا را ترک کنم را نمی کنم . من رویای بازی کردن در نیووِل در آرژانتین را دارم اما نمی دانم که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر . من یک خانواده دارم و موفقیت و آینده آنها از خواسته ها و میل های من مقدم تر هستند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید