استفاده برخی مهدهای کودک از کودکان برای مدلینگ

یک خبرنگار در پوشش مدیریت یک آتلیه با مدیر یک مهدکودک تماس می‌گیرد و درخواست استفاده از کودکان زیبای مهدکودک به عنوان مدل می‌کند که با پاسخ مثبت و حتی راهنمایی مدیر مهدکودک روبه‌رو می‌شود.

استفاده برخی مهدهای کودک از کودکان برای مدلینگ - Some kindergartens use children for modeling

استفاده برخی مهدهای کودک از کودکان برای مدلینگ – Some kindergartens use children for modeling

به گزارش آسمونی : اخیراً خبری مبنی بر سوءاستفاده مدیران برخی مهد کودک‌ها برای استفاده از کودکان زیبا در عرصه مدلینگ بدون اجازه والدین منتشر شد.

خبرنگار برنامه رادیویی پارک شهر در پوشش مدیر یکی از دفاتر مدلینگ کودک و آتلیه با یکی از مهدکودک‌های شرق تهران تماس گرفت و از آن‌ها خواست با دفتر مدلینگ همکاری داشته باشند که این مدیر موسسه بیان کرد: ما حاضر هستیم بچه‌هایی که از زیبایی بیشتری بهره‌مند هستند را در اختیار شما قرار دهیم.

در این تماس مدیر مهد کودک بیان می کند که بهتر است والدین از این مسئله خبر نداشته باشند و تأکید می کند که به تازگی شرکتی برای تهیه تبلیغات خود به مهدکودک آنها مراجعه کرده است.

بابایی،مدیرکل دفتر امور کودکان سازمان بهزیستی کشور با حضور در برنامه پارک شهر رادیو تهران درباره سوءاستفاده مدیران مهد کودک ها از کودکان زیبا در عرصه مدلینگ گفت:بحث اینکه کاری بدون مجوز والدین توسط مهدکودک انجام شود، تخلف عامی است.

وی ادامه داد:در راستای بخشنامه ای از سوی بهزیستی به همه مهد کودک ها اعلام شده است که این کار خلاف قوانین است. اگر تا کنون هم خلافی انجام می شده است از این بس با آن برخورد می شود.

 مردم اگر تخلفی را مشاهده کردند و نیاز به تذکر دیدند با شماره پیامک 30000123 را به ما اعلام کنند تا قابلیت رسیدگی بیشتر و بهتری داشته باشد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید