استقلال 2 – 0 پارس جنوبی جم ؛ غلتک استراماچونی شروع به کار کرده است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم استقلال در حالی در خانه به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت که موفق شد در انتها با کسب یک نتیجه دلچسب ، پنجمین پیروزی را زیر نظر استراماچونی کسب کند .

نیمه اول بازی را تیم پارس جنوبی بهتر آغاز کرد و دقایق ابتدایی بازی را در اختیار داشت و چندین حمله را بر روی دروازه تیم استقلال انجام داد اما این حملات نتیجه ای در بر نداشت . رفته رفته تیم استقلال بازی را در دست گرفت و تیم پارس جنوبی بود که تا حدودی در لاک دفاعی فرو رفت . روی یکی از همین حملات تیم استقلال ، این تیم به طرز عجیبی به گل اول دست یافت .

روی حرکت علی کریمی در دقیقه 28 مسابقه ، شوت سرکش این بازیکن از فاصله ای بسیار زیاد با واکنش تعجب آور دروازه بان پارس جنوبی همراه شد و توپ وارد دروازه تیم پارس جنوبی شد تا تیم استقلال خیلی زود برتری را در این مسابقه بدست آورده و دست برتر را در اختیار داشته باشد .

در ادامه ، همچنان تیم استقلال حملات خود را انجام می داد که البته راه به جایی نمی برد . در اواخر نیمه اول اما ، این تیم پارس جنوبی جم بود که می توانست روی چندین موقعیت به گل تساوی دست پیدا کند اما اشتباهات بازیکنان این تیم و حضور بازیکنان تیم استقلال مانع از باز شدن دروازه تیم استقلال شد تا در آخرین لحظات بازی در نیمه اول تیم استقلال موفق به به ثمر رساندن گل دوم خود شود .

روی حرکت از سمت راست برای تیم استقلال ، وریا غفوری با دید باز مهدی قائدی را روی تیرک دوم دید و با ارسالی دقیق توپ را به او رساند . مهدی قائدی نیز با کنترلی عالی موفق شد توپ را از کنار دستان دروازه بان تیم پارس جنوبی جم عبور داده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند .

در نهایت نیز بازی در نیمه اول مسابقه با برتری 2 بر صفر تیم استقلال در نیمه اول به اتمام رسید تا این تیم روحیه بسیار عالی را برای ادامه مسابقه در نیمه دوم داشته باشد .

در نیمه دوم ، آقای استراماچونی با تعویض های خود نشان داد که به قصد حفظ نتیجه و برتری خود پا به میدان مسابقه گذاشته است و چشم به ضد حملات دوخته است به همین دلیل حمله چندان مهمی در طول مسابقه از تیم استقلال دیده نشد .

در طول نیمه دوم بازیکنان تیم پارس جنوبی چندین موقعیت را بر روی دروازه تیم استقلال انجام دادند اما هرچه زدند به در بسته خوردند . چندین ضربه ایستگاهی و موقعیت خوب برای تیم پارس جنوبی که در نهایت در دقایق پایانی مسابقه ، روی یکی از همین موقعیت ها تیم پارس جنوبی به گل تساوی دست یافت اما داور مسابقه گل را مردود اعلام کرد تا دروازه تیم استقلال همچنان بسته باقی بماند .

در نهایت بازی با برتری 2 بر صفر تیم استقلال در ورزشگاه آزادی به پایان رسید تا این تیم پنجمین برد متوالی خود را بدست آورده و از شرایط اسفناک اوایل فصل فاصله گرفته و با روحیه کار خود را ادامه دهد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید