لیگ قهرمانان اروپا ؛ اسلاویا پراگ 1 – 2 بارسلونا ؛ گروه مرگ در تصاحب آبی اناری ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بارسلونا شب گذشته طی دیداری جذاب در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم اسلاویا پراگ رفت که در نهایت موفق شد طی یک بازی نفس گیر با نتیجه 2 بر 1 پیروز شده و به صدر جدول گروه تکیه کند .

بازی با برتری همه جانبه تیم بارسلونا آغاز شد و طولی نکشید تا روی اشتباه خط دفاعی تیم اسلاویا پراگ ، دروازه این تیم بار شود . در دقیقه 3 مسابقه بود که روی همکاری لیونل مسی و آرتور ملو ، توپ به مسی رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق و زمینی موفق شد گل تیم بارسلونا را خیلی زود به ثمر برساند .

رفته رفته تیم اسلاویا بازی را در اختیار گرفت و حملات خود را ترتیب داد . همانند تاکنیک همیشگی والورده بعد از زدن گل برتری ، تیم بارسلونا تا حدودی در لاک دفاعی فرو رفته بود و به سرعت توپ را از دفاع به حمله می فرستاد . روی یکی از موقعیت های تیم اسلاویا پراگ ، می رفت که دروازه بارسلونا باز شود اما ضربه بازیکن اسلاویا پراگ با واکنش تماشایی از مارک آندره تراشتگن همراه شد تا همچنان دروازه تیم بارسلونا بسته باقی بماند .

بعد از این موقعیت بود که تیم اسلاویا کمی بیشتر بر روی حملات خود کار کرد تا بتواند از پس دروازه بان تیم بارسلونا بر بیاید . در دقیقه 37 بود که روی یکی دیگر از حملات تیم اسلاویا، این باز اولائینکا ضربه ای را به سمت دروازه تیم بارسلونا روانه کرد که باز هم دیوار مستحکم تیم بارسلونا ، تراشتگن ، مانع از باز شدن دروازه این تیم شد .

در نیمه دوم اما ، بالاخره تیم اسلاویا پراگ مزد حملات خود را گرفت . در دقیقه 51 مسابقه بود که ماسوپست با یک پاس عالی از بین مدافعین تیم بارسلونا ، توپ را به بوریل رساند و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه تراشتگن را باز کرده تا همه چیز دوباره از صفر شروع شود .

بعد از به ثمر رسیدن گل تیم اسلاویا پراگ ، این تیم حملات خود را تداوم بخشید تا شاید بتواند گل دیگری را به ثمر برساند اما علارغم تلاش های بی نتیجه اش ، تیم بارسلونا روی یک توپ مرده به گل دست یافت .

در دقیقه 57 مسابقه بود که ضربه خطا برای تیم بارسلونا اعلام شد که لیونل مسی پشت توپ ایستاد . این بازیکن با ارسالی بلند توپ را به تیرک دوم فرستاد که لوئیز سوارز با کنترل توپ ضربه ای با توپ زد که توپ با برخورد به تیرک دروازه و بعد برخورد به بازیکن تیم اسلاویا وارد دروازه شد تا تیم بارسلونا با یک گل به خودی از حریف خود پیش بیافتد .

در ادامه نیز بازی منطقی تیم بارسلونا جواب داد و تیم اسلاویا پراگ نمی توانست موقعیت خاصی را بر روی دروازه حریفش ایجاد کند و بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به سود بارسلونا به پایان رسید تا تیم بارسلونا همچنان در گروه مرگ صدرنشین باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید