خبر “ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی” فاقد منبع است

روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مورد خبر ممنوعیت بکارگیری منشی زن برای مدیران دولتی توضیح داد.

خبر "ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی" فاقد منبع است - There is no source on the ban on using female secretaries for governmental managers

خبر “ممنوعیت استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی” فاقد منبع است – There is no source on the ban on using female secretaries for governmental managers

به گزارش آسمونی : در پی انتشار خبری از سوی روزنامه خراسان در مورد ابلاغیه‌ای مبنی بر ممنوعیت بکارگیری منشی زن برای مدیران دولتی، روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در اطللاعیه ای اعلام کرد این خبر صحت ندارد.

در پی تماس‌های مکرر رسانه‌ها و مردم در این خصوص، روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به رغم پیگیری ها، هیچگونه منبعی برای این خبر و مصداقی از آن را در دستگاه‌های دولتی پیدا نکرد. در تماس‌های مکرر با روزنامه خراسان نیز آن روزنامه حاضر به معرفی منبع خود نشد. البته براساس اصول اخلاقی و حرفه ای، رسانه‌ها می‌بایست پاسخگوی اخبار منتشره خود در مورد خبر‌های دولتی باشند.

گفتنی است؛ صبح امروز روزنامه خراسان متن زیر را منتشر کرد:

طبق ابلاغیه روز‌های اخیر یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه خود در ستاد و ادارات استانی، تاکید شده حسب ابلاغیه‌های صورت گرفته از سوی نهاد‌های مهم کشوری در حوزه عفاف و حجاب و آغاز بازرسی از نحوه تحقق دستورات صادر شده در این خصوص، مخاطبان این دستور توجه داشته باشند مواردی، چون تفکیک اتاق کار مردان و زنان در ادارات و استفاده نکردن از منشی خانم برای آقایان و بالعکس آن، از جمله موارد مهمی است که باید کاملا رعایت شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید