پرسپولیس 2 – 1 پیکان ؛ سه امتیاز ارزشمند در حساب قرمزها

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم پرسپولیس تهران در یک بازی حساس با تیم پیکان در هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس به رقابت پرداخت که در نهایت بازی با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید تا این تیم سه امتیاز حیاتی این بازی را کسب کند .

تیم پرسپولیس در این دیدار بازی را هجومی آغاز کرد و از همان ابتدای بازی حملات خود را بر روی دروازه تیم پیکان تدارک می دید . دقایق ابتدایی بازی با حملات هر دو تیم همراه شد که نوید یک بازی جذاب و تماشایی را می داد تا اینکه در دقیقه 19 مسابقه گل اول این دیدار برای تیم پرسپولیس به ثمر رسید .

روی حرکت بازیکنان تیم پرسپولیس ، علی علیپور درون محوطه جریمه تیم پیکان صاحب توپ بود که با یک حرکت تماشایی توپ را با مهدی ترابی رساند و این بازیکن نیز با یک ضربه سر ضرب موفق شد گل اول تیم پرسپولیس را به ثمر رسانده و باعث پیش افتادن تیمش در این مسابقه شود .

بعد از گل اول تیم پرسپولیس بود که کمی از شدت حملات کاسته شد اما نوبت تیم پیکان بود که برای به ثمر رساندن گل جلو بکشد . در دقیقه 35 مسابقه روی حرکت بازیکنان تیم پیکان بود که در بیرون محوطه جریمه تیم پرسپولیس خطایی برای تیم پیکان گرفته شد و در دقیقه 36 مسابقه ، سعید واسعی با یک ضربه تماشایی از روی ضربه کاشته موفق شد گل تساوی را وارد دروازه پرسپولیس کرده تا حساب کار 1 بر 1 مساوی شده و دو تیم با تساوی به رختکن بروند .

نیمه دوم مسابقه از شدت جذابیت نیمه اول بهره نبرده بود . دقایق ابتدایی بازی در نیمه دوم ، بدون موقعیت حساسی دنبال می شد و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد . رفته رفته اما تیم پرسپولیس بهتر بازی کرد و موفق شد در واپسین دقایق بازی به گل برتری دست یابد .

در دقیقه 81 مسابقه بود که توپ ارسال شده از سمت چپ به داخل محوطه جریمه ، با ضربه سر تماشایی احمد نوراللهی همراه شد تا دروازه پیکان برای بار دوم باز شود و گل پیروزی بخش تیم پرسپولیس به ثمر برسد . در دقایق باقی مانده نیز تیم پیکان نتوانست موقعیت خاصی بر روی دروازه پرسپولیس خلق کند تا بازی در نهایت با برتری 2 بر 1 تیم پرسپولیس به پایان برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید