بحرین 1 – 0 ایران ؛ دوباره بحرین و دوباره تلخ ترین خاطرات زنده ایران !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بحرین و ایران در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 برگزار شد که طی آن تیم بحرین موفق شد با تک گل خود از روی نقطه پنالتی بازی را برنده شده و با حرکات خود باعث خشم ایرانیان و اندوه آنان شود .

تیم بحرین در دقایق ابتدایی بازی کاملا دفاعی بازی می کرد و دست به حمله نمی زد و بیشتر چشم به صدحملات علیه تیم ایران داشت . تیم ایران اما در آن سو توپ و میدان را در اختیار داشت اما نمی توانست از سد دفاع پر تعداد بحرینی ها عبور کرده و گلزنی کند . بدین ترتیب موقعیت خاصی نیز در نیمه اول مسابقه رخ نداد و تیم بحرین در دفاع و ضدحمله بود و تیم ایران نیز با حضور مهره های اصلی خودش نمی توانست تیم بحرین را دچار مشکل کند .

در نیمه دوم اما تیم بحرین کمی از حالت دفاعی خارج شد اما باز هم انگار روز ، روز مهاجمین ایران نبود و بازیکنان تیم ملی ایران نمی توانستند بعد از باز کردن دفاع بحرین ، توپ را به دروازه بحرین شلیک کنند و گلزنی کنند . در مقابل تیم بحرین روی تنها موقعیت ضدحمله خود موفق شدند به چیزی که می خواستند دست یابند . اعلام ضربه پنالتی در دقیق 64 مسابقه موجب شد تا تیم بحرین در بهترین موقعیت گلزنی قرار بگیرد .

حرکت سریع مهاجم تیم بحرین و برخورد او با سید مجید حسینی موجب شد تا داور مسابقه اعلام پنالتی کرده و محمد حردان توپ را خلاف جهت پرش بیرانوند به تور دروازه ایران برساند تا تنها گل این دیدار رقم بخورد . بس از گل نیز تیم بحرین کاملا در دفاع ظاهر شد اما باز هم تیم ایران می توانست گلزنی کند که ضربات بازیکنان ایران به گل تبدیل نشد تا حسرت چندین ساله ایران برای شکست بحرین در کشورشان همچنان ادامه داشته باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید