چگونه یک پسر را دیوانه خود کنیم

جذب پسرها یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در روابط امروزی است. دیگر دورانی که خانواده‌ پسر عروس انتخاب می‌کردند و به خواستگاری می‌رفتند و دختر و پسر نیز مطیع خانواده‌ها بودند، به پایان رسیده است. انتخاب پارتنر یکی از حقوقی است که هر شخص در زندگی‌اش دارد. شاید در جامعه ما هنوز این فرهنگ وجود داشته باشد که پسرها باید دختر را انتخاب کنند و به او پیشنهاد دوستی یا ازدواج بدهند؛ اما این اشتباه است! دخترها نیز می‌توانند برای جذب پسر مورد علاقه‌شان تلاش کنند و حتی راه‌هایی برای برقراری ارتباط با او پیدا کنند.

در هر صورت نمی‌توان عرف جامعه را نادیده گرفت و به همین دلیل برای جذب پسر باید به دنبال راه‌هایی باشیم که در عین احترام به فرهنگ جامعه، بتوانیم به مقصود خود برسیم. در سایت زیبا اندیشی قرار نیست به شما بگوییم برای جذب پسر دقیقا چه کاری را انجام دهید؛ چرا که به ازای هر فرد در دنیا یک طرز فکر وجود دارد و مسلما راه جذب پسر برای همه یکسان نیست. ما نکاتی را بیان می‌کنیم که به شما کمک می‌کند به سادگی روش مناسب برای جذب پسر مورد علاقه خود را پیدا کنید و از این طریق بتوانید او را دیوانه خود کنید!

 

دخترهایی که همیشه پسرها را جذب می‌کنند، چه ویژگی‌هایی دارند؟

حتما شما هم در اطراف خود دخترهایی را دیده‌اید که همیشه پسرها را جذب می‌کنند و به قول معروف مهره مار دارند. این نوع دخترها حتی گاهی حسادت سایرین را بر می‌انگیزند. این دسته از دخترها راه‌های جذب پسر را خوب می‌دانند و از آن استفاده می‌کنند؛ استفاده از سیاست‌های زنانه، رفتارهای به موقع، به کار بردن کلمات درست و نحوه صحبت کردن مهم‌ترین نکاتی است که آن‌ها را به دخترانی جذاب برای پسرها تبدیل کرده است. شما هم می‌توانید همان دختر جذابی باشید که پسر مورد علاقه‌تان آرزوی با شما بودن را دارد؛ تنها کافی است به نکاتی که در سایت زیبا اندیشی در مورد جذب پسر ارائه شده است، توجه کنید:

عزت نفس باعث جذابیت یک دختر می‌شود.

برخی از دخترها یک شخصیت را به عنوان الگوی خود در جذابیت انتخاب می‌کنند و سعی می‌کنند مثل او رفتار کنند، مثل او لباس بپوشند و به طور کلی یک بدل برای او باشند! الگو داشتن برای جذابیت خوب است، به شرط این که تنها ویژگی‌های خوب الگو را برای خود بردارید، نه این که کاملا به او شبیه شوید. پسر مورد علاقه شما قرار است به شما احساس داشته باشد نه به دختری که شما نقش او را بازی می‌کنید! حتی اگر با نقش بازی کردن و ظاهرا ایده‌آل بودن موفق به جذب پسر مورد علاقه‌تان شوید، بعد از مدتی هر دو خسته خواهید شد؛ شما از نقش بازی کردن و او از بودن با انسانی که شبیه یک ربات است! اعتماد به نفس و عزت نفس دو چیزی است که بی‌نهایت در جذب پسرها تأثیر دارد. دختری که برای خودش ارزش قائل است، شخصیت مستقلی دارد و به دنبال تقلید نیست و جرأت دارد خودش باشد، برای پسرها تحسین برانگیز است.

ظاهر یک دختر برای پسر اهمیت زیادی دارد. اما منظور این نیست که خود را زیر تیغ جراحی ببرید یا آنقدر آرایش کنید که چهره دیگری برای خود بسازید و سعی کنید شبیه یک مدلینگ شوید! این کارها معمولا روش‌هایی برای دفع پسرهاست و نه جذب آن‌ها! مرتب ورزش کنید و به اندامتان برسید، اندام‌ شما می‌تواند با ورزش و به صورت طبیعی زیبا به نظر برسد. آراستگی ظاهری در پوشش شما نیز نمایان می‌شود، شیک پوشی یکی از راه‌های جذب پسرهاست.

چهره شما زیباست؛ به این شک نکنید! تنها به این نیاز دارد که کمی مرتب شود، به آن رسیدگی شود و با یک آرایش ملایم و دوست داشتنی برای دیوانه کردن پسر مورد علاقه‌تان آماده شود!

داشتن مهارت در برقراری ارتباط فاکتور مهم دیگری است که دخترهای جذاب همیشه آن را مد نظر قرار می‌دهند. اولین و مهم‌ترین نکته این است که خودتان باشید! سعی نکنید به خاطر خوب به نظر رسیدن رفتارهایی انجام دهید که شباهتی به شخصیت شما ندارد. جذب پسرها برای دخترهایی که ساده و صمیمی هستند و بیهوده تلاش نمی‌کنند مغرور به نظر برسند، راحت‌تر است. زمانی که خنده رو هستید و حس خوب آرامش را به پسرها انتقال می‌دهید، یک گام مهم برای جذب پسرها برداشته‌اید. البته باید محدودیت‌هایی برای خود قائل شوید، صمیمیت بیش از اندازه، شکستن حد و مرزها و توجه بیش از حد ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. همیشه برای جذب پسرها ضرب‌المثل «با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن» را به خاطر داشته باشید.

پسرها عاشق ظرافت‌های زنانه و زیبایی‌هایی هستند که خداوند در ذات دخترها قرار داده است. استفاده از این ظرافت‌ها مانند لبخند زدن‌، مهربان بودن، غیر قابل پیشبینی بودن و… باعث جذب پسرها می‌شود. ارتباط بین سیاست‌های زنانه و جذب پسرها را فراموش نکنید.

این موارد مهم‌ترین رازهای جذب پسرها بود. رعایت این نکات ساده اما کلیدی شما را به هدفی که دارید می‌رساند و باعث می‌شود توجه پسر مورد نظرتان به شما جلب شود و ارتباط دلخواهتان شکل بگیرد.

چگونه به پسری بفهمانیم دوستش داریم؟

پیدا کردن علاقه‌های مشترک شما را به پسر مورد علاقه‌تان نزدیک می‌کند.

 

اکنون راه‌های جذب پسر را می‌دانید. احتمالا الان سوالی شبیه به این دارید که چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم ؟ سایت زیبا اندیشی این سوال را نیز به شما پاسخ می‌دهد:

  • اولین نکته در فهماندن علاقه و جذب یک پسر این است که تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید. ابتدا مطمئن شوید که واقعا به او علاقه دارید و می‌خواهید با او ارتباط داشته باشید. به این سوال جواب دهید که چرا او را دوست دارید؟
  • با استفاده از فضای مجازی می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد پسر مورد علاقه‌تان به دست آورید و در جذب وی موفق‌تر باشید. شما می‌توانید ارزش‌های زندگی او، علاقمندی‌هایش، سبک زندگی‌اش و… را با استفاده از این فضا پیدا کنید. با این کار بحث مشترک زیادی پیدا می‌کنید و می‌توانید راهی برای همراه شدن و ارتباط با او برای جذب پسر مورد علاقه‌تان پیدا کنید. فرد مورد نظر وقتی ببیند به علاقه‌های او توجه نشان می‌دهید، مسلما متوجه حس شما می‌شود.
  • در عین این که سعی می‌کنید توجه‌های جزئی به او نشان دهید و از طریق راه‌های مختلف به او نشان دهید دوستش دارید، دست نیافتنی به نظر برسید. پسرها دوست دارند برای به دست آوردن تلاش کنند. بگذارید او هم چند گام برای کشف شما بردارد!

شما کارهای لازم برای جذب پسر مورد علاقه‌تان را انجام داده‌اید. حالا کافی است منتظر بمانید تا نشانه‌هایی مبتنی بر علاقه او دریافت کنید. پسرها نیز راهکارهایی برای فهماندن علاقه به دختر مورد نظرشان دارند!

 


نظر خودتان را ارسال کنید