جام جهانی والیبال 2019 ؛ ایتالیا 3 – 2 ایران ؛ برد با شکست عوض شد

جام

به گزارش ورزشی آسمونی ، صبح امروز دیدار دو تیم ایتالیا و ایران در جام جهانی والیبال 2019 برگزار شد که طی آن تیم ایران بازی 2 بر صفر برده را با نتیجه 3 بر 2 شکست عوض کرد و در ناباوری شکست خورد .

ست اول این دیدار با برتری تیم ایتالیا آغاز شد ، امتیازگیری های ابتدایی تیم ایتالیا و اشتباهات بازیکنان ایران موجب شد تا تیم ایران وقت استراحت فنی اول با با نتیجه 8 بر 4 عقب بیافتد . رفته رفته تیم ملی اشتباهات خود را کاهش داد و موفق شد اختلاف را جبران کرده و جلو بیافتد اما باز هم تیم ایتالیا بود که زود تر به امتیاز 16 رسید و وقت استراحت فنی دوم را با یک امتیاز اختلاف بدست آورد . اما تیم ایران پر قدرت ظاهر شد و موفق شد در امتیاز 24 با تیم ایتالیا برابر شود . در نهایت نیز ایران با کسب امتیاز 27 موفق شد 27 بر 25 پیروز این ست شده و ایتالیا را در ست اول شکست دهد .

در ست دوم تیم ایران بسیار بهتر کار کرد و موفق شد امتیازات اولیه را کسب کند . برتری ایران همچنان ادامه داشت تا اینکه وقت استراحت فنی اول با نتیجه 8 بر 6 به نفع تیم ایران به ثبت برسد . این برتری همچنان ادامه داشت و تیم ایتالیا همچنان به دنبال به تساوی کشیدن ست بود اما تیم ایران همچنان تیم برتر بود و امتیاز 16 را با اختلاف یک امتیازی نسبت به ایتالیا کسب کرد . در نهایت نیز برتری همچنان به نفع تیم ایران بود تا اینکه در انتها تیم ایران با برتری 29 بر 27 پیروز این ست نیز باشد تا 2 بر صفر پیش بیافتد.

ست سوم اما تیم ایران کمی ایتالیا را دست کم گرفت . امتیاز هشتم ایران و اختلاف دو امتیازی در وقت استراحت فنی اول نشان از برتری تیم ایران بود . رفته رفته این برتری بیشتر و بیشتر شد و در امتیاز 16 اختلافی 5 امتیازی ایجاد شد اما تیم ایتالیا به طرز عجیبی به بازی برگشت و اختلافات ایجاد شده را کاملا جبران کرد و در امتیاز 24 با ایران برابر شد . در نهایت نیز ایتالیا طی یک رالی جذاب با کسب امتیاز 30 موفق به پیروزی در این ست شد .

ست چهارم نیز تیم ایتالیا کاملا به بازی برگشت و وقت استراحت فنی اول را 8 بر 6 کسب کرد . این برتری رفته رفته بیشتر و بیشتر شد و تیم ایران برد را کم کم با تساوی در ست ها عوض کرد . برتری همچنان ادامه داشت و امتیاز 16 را با شش امتیاز اختلاف کسب کرد تا کار برای تیم ایران بسیار سخت شود . در نهایت نیز این ست با نتیجه 25 بر 17 به سود تیم ایتالیا تمام شد تا همه چیز به ست پنجم کشیده شود .

ست پنجم را تیم ایران بهتر آغاز کرد اما تیم ایتالیا خیلی زود پیش افتاد و امتیاز 4 را با دو اختلاف امتیازی کسب کرد . تیم ایران کمی بعد به بازی برگشت و 8 بر 7 جلو افتاد اما در نهایت این تیم ایتالیا بود که به پیروزی رسید تا این مسابقه را با برد عوض کرده و از سد تیم ایران بگذرد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید