بارسلونا 4 – 0 سویا ؛ باز هم شکست سخت لوپتگی در برابر بارسلونا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و سویا در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد که طی آن شاگردان والورده موفق شدند با 4 گل تیم سویا را مجازات کرده و به پیروزی خانگی ارزشمندی دست پیدا کنند و اختلاف را با صدر جدول به دو امتیاز کاهش دهند .

بازی را تیم سویا بهتر آغاز کرد و تا دقایقی تیم برتر میدان بود . موقعیت های متوالی این تیم بر روی دروازه تیم بارسلونا می توانست در همان دقایق ابتدایی گلی را برای این تیم به ارمغان بیاورد اما دروازه تیم بارسلونا روی موقعیت های ایجاد شده توسط لوک دی یانگ به گل تبدیل نشد تا همچنان بازی صفر بر صفر ادامه پیدا کند .

روی اولین موقعیت جدی تیم بارسلونا اما ، این تیم موفق شد به گل برسد . در دقیقه 27 بازی بود که روی حرکت سمدو و ارسال این بازیکن به روی دروازه ، لوئیس سوارز با یک ضربه قیچی برگردان موفق شد توپ را به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه سویا کرده تا حساب کار 1 بر صفر به سود تیم بارسلونا شود .

این برتری خیلی زود دو برابر شد . تنها 5 دقیقه بعد از گل اول مسابقه بود که باز هم روی یک حرکت از سمت چپ ، آرتور موفق شد با یک پاس دقیق آرتورو ویدال را درون محوطه جریمه تیم سویا پا به توپ کرده و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق موفق شد تا گل دوم تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را دو بر صفر کند .

تیم بارسلونا که به نظر هماهنگی لازم را بعد از مدت ها دوباره پیدا کرده بود تنها 3 دقیقه بعد به گل بعدی رسید . روی توپ ربایی از بازیکنان تیم سویا ، عثمان دمبله به توپ رسید و با سرعت به سمت دروازه تیم سویا حمله کرد . درون محوطه جریمه با یک سر توپ عالی مدافع پیش رویش را برداشت و با یک ضربه زمینی دقیق با پای غیر تخصصی موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه تیم سویا کند تا خیلی زود خیال تیم والورده از برد در این مسابقه راحت شود .

تیم سویا در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود اختلاف را کم کند . روی موقعیتی که لوک دی یانگ داشت ، ضربه محکم این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه ، راهی به درون دروازه تراشتگن نیافت و دروازه تیم بارسلونا همچنان بسته باقی ماند .

رفته رفته باز هم تیم بارسلونا بود که نبض بازی را در اختیار گرفت و موفق شد در دقیقه 74 روی ضربه آزاد به گل برسد . لیونل مسی ، پشت ضربه آزاد ایستاد و با یک ضربه فنی و تماشایی موفق شد گل چهارم تیمش را وارد دروازه سویا کرده تا حساب کار 4 بر 0 شود .

در نهایت نیز بازی با برتری 4 بر صفر تیم بارسلونا به اتمام رسید تا این تیم موفق شود به دو امتیازی تیم رئال مادرید رسیده و در رده دوم جدول قرار بگیرد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید