منچسترسیتی 0 – 2 ولورهمپتون ؛ گرگ ها در کمین شیرهای لیگ برتر

به گزارش ورزشی آسمونی ، روز گذشته دیدار دو تیم منچسترسیتی و ولورهمپتون در ورزشگاه اتحاد برگزار شد که طی آن تیم ولورهمپتون موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد قهرمان سه فصل گذشته لیگ برتر عبور کرده و این تیم را شکست دهد .

بازی با برتری تیم منچسترسیتی آغاز شد و این تیم همانند همیشه بازی را هجومی و با مالکیت بالای توپ آغاز کرد . دفاع تیم ولورهمپتون اما بسیار عالی کار می کرد و اجازه خلق موقعیت و گلزنی را به بازیکنان تیم منچسترسیتی نمی داد . ضربات آگوئرو و رحیم استرلینگ در همان دقایق ابتدایی می توانست موجب باز شدن دروازه تیم ولورهمپتون شود اما خط دفاعی این تیم با دفع کردن توپ مانع از گلزنی بازیکنان منچسترسیتی شدند .

بعد از دو حمله تیم منچسترسیتی ، تیم ولورهمپتون روی یک حمله همه جانبه می رفت که در همان دقایق ابتدایی بازی دروازه سیتیزن ها را باز کند . روی حرکت بازیکنان تیم ولورهمپتون ، کوترونه صاحب توپ شد و با ادرسون در وضعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه اش به بدترین شکل ممکن زده شد و توپ راهی به دروازه پیدا نکرد .

در ادامه مسابقه باز هم بازیکنان تیم ولورهمپتون صاحب موقعیت بی نظیر گلزنی شدند اما این بار نیز توپ راهی به دروازه نداشت . خیمنز در دقیقه 21 موفق شد خود را به توپ رسانده و با ادرسون تک به تک شود که تعلل او باعث شد تا ادرسون توپ را مهار کرده و به غائله خاتمه دهد .

در نیمه دوم اما ، تیم منچسترسیتی باز هم موقعیت های متنوعی برای باز کردن دروازه حریفش داشت . در دقیقه 67 مسابقه بود که روی ضربه آزاد به دست آمده برای این تیم ، داوید سیلوا با ضربه ای تماشایی به قصد باز کردن دروازه ولورهمپتون ، توپ را به تیرک افقی دروازه زد تا همچنان تیم منچسترسیتی در حسرت باز کردن دروازه حریفش باقی بماند .

برتری در نیمه دوم در اختیار تیم منچسترسیتی بود اما باز هم روی حملات خطرناک ولورهمپتون بود که این بار دروازه منچسترسیتی باز شد . در دقیقه 80 مسابقه ، روی حرکت خیمنز تا دروازه حریف و پاس در عرض او برای آداما ترائوره ، موجب شد تا این بازیکن با دروازه بان تیم منچسترسیتی تک به تک شده و توپ را وارد دروازه کرده تا تیم منچسترسیتی شرایط به مراتب سخت تری را برای نتیجه گرفتن در این بازی داشته باشد .

اما این پایان کار نبود و در دقیقه چهارم وقت اضافه بود که تیم منچسترسیتی باز هم دروازه اش را باز شده دید . باز هم روی حرکت رائول خیمنز بود که آداما پشت مدافعین تیم منچسترسیتی پا به توپ شد و موفق شد طی یک دوئل با ادرسون ، توپ را وارد دروازه کرده تا تیم منچسترسیتی در این مسابقه دو بر صفر عقل افتاده و شکست سختی را متحمل شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید