لقب جالب فدراسیون جهانی پاراتیراندازی برای بانوی ورزشکار ایرانی

چند روز مانده به آغاز رقابت‌های قهرمانی جهان پاراتیراندازی سیدنی، وب سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک، برای «ساره جوانمردی» بانوی تیرانداز ایرانی، لقب جالبی را برگزید: « ملکه تپانچه».

لقب جالب فدراسیون جهانی پاراتیراندازی برای بانوی ورزشکار ایرانی - Interesting title of World Federation for Iranian athlete lady

لقب جالب فدراسیون جهانی پاراتیراندازی برای بانوی ورزشکار ایرانی – Interesting title of World Federation for Iranian athlete lady

به گزارش آسمونی : معرفی برترین ورزشکاران رشته‌های ورزشی و شرایط آنان پیش از آغاز رقابت‌های مهم، کاری‌ است که معمولا توسط رسانه‌ها انجام می‌شود. درست مثل کاری که وب سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک انجام داده و در مقاله‌ای، 10 ورزشکار برتر پاراتیراندازی دنیا را به بهانه آغاز رقابت‌های قهرمانی جهان پاراتیراندازی ۲۰۱۹ در استرالیا، معرفی کرده‌است. مقاله‌ای که در میان 10 ستاره معرفی شده در آن، نام یک ورزشکار ایرانی هم به چشم می‌خورد: «ساره جوانمردی».

در بخشی از این مقاله که به معرفی ساره جوانمردی پرداخته، نویسنده از او با لقب «ملکه تپانچه» یاد کرده و نوشته است: «این ورزشکار 3 بار قهرمانی در جهان و 2 بار قهرمانی در پارالمپیک را در کارنامه خود دارد و کسب 2 مدال طلا در رقابت‌های قهرمانی جهان 2018 در ماده‌های تپانچه خفیف 50 متر بادی و تپانچه 10 متر بادی بانوان، آخرین دستاورد اوست.»

خانم جوانمردی از امیدهای اصلی ایران برای کسب قهرمانی در این رقابت‌هاست.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فارس

نظر خودتان را ارسال کنید