پدیده شهر خودرو 1 – 0 پرسپولیس ؛ طالع بد حسین ماهینی گریبان گیر تیم کالدرون

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم پدیده شهر خودرو و پرسپولیس تهران در ورزشگاه امام رضا شهر مشهد برگزار شد که طی آن تیم یحیی گل محمدی در آخرین دقیقه به گل رسید و پیروز این میدان شد .

در این بازی که برتری از آن تیم پرسپولیس بود ، موقعیت های متعدد این تیم راهی به چارچوب دروازه پدیده و رحمتی پیدا نکرد . موقعیت بشار رسن در همان دقایق ابتدایی بازی که با برخورد به مدافعین تیم پدیده دور شد تا اشتباه مهلک مهدی رحمتی که می رفت تا باعث باز شدن دروازه تیم پدیده شود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت تنها بخشی از حملات بازیکنان تیم پرسپولیس در این دیدار بود .

بعد از چند دقیقه دفاع توسط تیم پدیده ، نوبت به ایجاد خطر بر روی دروازه تیم پرسپولیس شد که ضربه سر تماشایی شاکری با برخورد توپ به تیرک عمودی دروازه ، به گل تبدیل نشد تا همچنان دروازه علیرضا بیرانوند بسته باقی بماند و توپی از خط هیچ یک از دو دروازه رد نشود .

بعد از این حمله بود که تیم پرسپولیس دوباره ضرب آهنگ بازی را به دست گرفت ، موقعیت های علی علی پور ، شوت سنگین نادری و دیگر موقعیت های ایجاد شده همگی می توانستند گلی را برای تیم پرسپولیس در بر داشته باشند اما دروازه مهدی رحمتی باز نشد تا همچنان تیم پرسپولیس در حسرت گلزنی در این مسابقه باقی بماند .

در نیمه دوم نیز تیم پرسپولیس تیم برتر زمین بود و حملات متعدد بازیکنان این تیم بر روی دروازه تیم شهر خودرو باعث شده بود تا این تیم کمی در دفاع فرو رفته و فقط فکر ضدحملات باشد . البته تیم پدیده نیز روی حملات خود موقعیت های بسیار خوبی را ایجاد کرد که در صورت نبود علیرضا بیرانوند در درون دروازه ، تیم پدیده به گل می رسید .

در دقایق پایانی نیز برتری از آن بازیکنان تیم پرسپولیس بود و علی علیپور همانند بازی های قبلی اش در خط حمله تیم پرسپولیس از بازگشایی دروازه حریف همچنان طفره می رفت و نمی توانست ضرباتش را تبدیل به گل کند تا اینکه در دقیقه 3+90 تیم پدیده به تنها گل این مسابقه دست یافت .

روی ارسال قاسمی نژاد از روی نقطه کرنر به روی دروازه ، فرشاد فرجی ، تعویضی اجباری یحیی گل محمدی به داد تیم پدیده رسید و موفق شد با ضربه سر تنها گل این دیدار را به ثمر برساند تا در نهایت این تیم پدیده باشد که به گل رسیده و بازی را پیروز می شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید