لاتاری، ارزان ترین راه مهاجرت

ثبت نام لاتاری ارزان ترین و آسان ترین راه برای اخذ اقامت دائمی و قانونی و دائم  و همچنین گرفتن کارت سبز ( گرین کارت ) می باشد. تنها نکته‌ای که در مورد ثبت نام لاتاری وجود دارد این است که این روش کم هزینه برای مهاجرت شانسی می‌ باشد.

 

گرین کارت یا کارت سبز چیست؟

گرین کارت (Green Card) یا کارت سبز به کارتی گفته می شود که نشان دهنده اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا می باشد.  البته گاهی این مطلب در مورد اقامت کشور های دیگر نیز گفته می شود. کارت سبز آمریکا در حقیقت اجازه اقامت دائم، تحصیل، کار، زندگی و مسافرت به آمریکا را در اختیار دارنده آن می گذارد. البته کارت سبز تعدادی از مزیت های شهروندی آمریکا نظیر حق رای را ندارد.دریافت این کارت از طریق روش های مختلفی مثل: کانال خانوادگی، پناهندگی، شغلی و لاتاری امکان پذیر می‌باشد.

شرایط ثبت نام در لاتاری

لاتاری به دلیل شرایطی که دارد بین افراد محبوب است. این شرایط بسیارساده  است. شما بدون محدودیت سنی یا مدرک تحصیلی می توانید برای ثبت نام لاتاری و گرفتن کارت سبز یا گرین کارت اقدام کنید. البته طبق قانون کلی شما باید حداقل  12 سال تحصیل کرده باشید. از مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری می توان به پاسپورت اشاره کرد، چون برای لاتاری 2021 و اخذ کارت سبز آمریکا امسال باید شماره پاسپورت معتبر خود را نیز وارد کنید. از شرایطی که برای ثبت نام لاتاری وجود دارد می توان به نیاز نداشتن به مدرک زبان، حداقل دیپلم یا 2 سال سابقه کار، بدون شرایط سنی، و متولد شده در یکی از کشور های مجاز (ایرن مجاز می باشد).

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری

از سال گذشته پاسپورت نیز جزو مدارم ثبت نام لاتاری قرار گرفت و شما برای ثبت نام لاتاری و اخذ کارت سبز نیازمند یک پاسپورت معتبر هستید . اطلاعاتی که از پاسپورت شما مورد نیاز است شماره پاسپورت، تاریخ انقضای آن ( که باید اعتبار داشته باشد ) و نیز کشور صادرکننده آن است.

5/5 ( 1 نظر )


منبع : گردشگری آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید