سردار آزمون ، بهترین بازیکن ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم زنیت سن پترزبورگ و بنفیکا برگزار شد که طی آن تیم زنیت موفق شد با برتری 3 بر 1 از سد تیم بنفیکا عبور کرده و در صدر جدول گروه G قرار بگیرد .

تیم زنیت که از حضور مهاجم ایرانی خود ، سردار آزمون ، در این مسابقه بهره می برد موفق شد در دقایق 21 و 70 به دو گل دست پیدا کند که توسط ژیوبا و بازیکن تیم بنفیکا به ثمر رسیده بود .

اما گل سوم این تیم طی یک ضربه آزاد به ثمر رسید که سردار آزمون با تیزهوشی موفق شد از کمند بازیکنان تیم بنفیکا عبور کرده و دروازه بان این تیم را از پیش روی برداشته و به زیبایی توپ را وارد دروازه کند . با احتساب این گل و گل در بازی قبلی این تیم در برابر لیون و همچنین دو گلی که فصل 2017/16 در برابر تیم بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید به ثمر رسانده بود حال با 4 گل زده در لیگ قهرمانان اروپا ، بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا به حساب می آید .

قبل از گل سردار آزمون به بنفیکا ، این بازیکن به همراه علی دایی و مهدی مهدوی کیا که هر کدام در لیگ قهرمانان اروپا موفق به زدن سه گل شده بودند بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا به حساب می آمدند اما حال سردار آزمون این رکورد را به نام خود به ثبت رسانده است .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید