لیگ قهرمانان اروپا ؛ تاتنهام 2 – 7 بایرن مونیخ ؛ لیگ قهرمانان یا بازی تمرینی برای بایرن ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم تاتنهام و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن تیم آلمانی موفق شد با 7 گل تیم تاتنهام را در هم بشکند و برای تمامی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا خط و نشان بکشد .

بازی از همان دقایق ابتدایی بسیار جذاب و تماشایی آغاز شد و نشان از یک بازی دیدنی را می داد . حملات دو تیم از همان دقایق اولیه بازی به روی دروازه یک دیگر با واکنش های دروازه بانان دو تیم دفع شد اما در دقیقه 12 این تیم تاتنهام بود که به گل اول مسابقه دست یافت .

روی ارسال توپ توسط موسی سیسوکو به روی دروازه تیم بایرن مونیخ ، هیونگ مین سون موفق شد با یک ضربه سر ضرب و زمینی توپ را وارد دروازه باواریایی ها کند تا حساب کار 1 بر صفر به نفع تیم تاتنهام شود .

اما این برتری تنها 3 دقیقه ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 15 مسابقه دفع توپ یان فرتونگن به جاشوا کیمیچ رسید و این بازیکن با یک ضربه تماشایی و دقیق موفق شد دروازه هوگو لوریس را باز کرده و بازی را به تساوی بکشاند .

حملات دو تیم بعد از این دو گل همچنان ادامه داشت و تیم تاتنهام روی چندین موقعیت توسط هری کین و اندومبله می توانست دروازه بایرن مونیخ را باز کند که این ضربات راهی به چارچوب نویر پیدا نکردند تا دروازه تیم بایرن مونیخ همچنان بسته باقی بماند . تیم بایرن مونیخ نیز حملاتی را ترتیب داد و فیلیپ کوتینیو روی یکی از همین موقعیت می توانست دروازه تاتنهام را باز کند اما ضربه اش با واکنش هوگو لوریس همراه شد و دروازه تاتنهام بسته باقی ماند .

در آخرین دقیقه مسابقه بود که تیم بایرن مونیخ موفق شد گوی سبقت را از تیم تاتنهام برباید . در دقیقه 45 مسابقه بود که روبرت لواندوفسکی با چرخشی زیبا موفق شد ضربه ای تماشایی را روانه دروازه تاتنهام کند تا حساب کار 2 بر 1 به نفع تیم بایرن مونیخ شود و این تیم نیمه اول را با برد پشت سر بگذارد .

در نیمه دوم مسابقه ، تجربه و صحبت های نیکو کواچ بر تاکتیک های مائوریسیو پوچتینو غلبه کرد و تیم بایرن مونیخ با توپ پر به سمت دروازه تیم تاتنهام یورش برد و در دقیقه 53 موفق شد گل سوم را به ثمر برساند .نفوذ سرژ گنابری از سمت چپ و ضربه تمام کننده این بازیکن کافی بود تا لوریس مغلوب شده و گل سوم تیم بایرن مونیخ به ثمر برسد .

تنها 2 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 55 بایرن مونیخ به گل چهارم خود دست یافت . روی حرکت کورنتین تولیسو و پاس او برای سرژ گنابری این بازیکن با یک ضربه زمینی موفق شد گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر برساند و ورزشگاه تاتنهام را در بهت و سکوت فرا ببرد .

تاتنهام که قافیه را باخته بود جلو کشید تا شاید اختلاف گل را جبران کرده و به بازی برگردد و موفق شد در دقیقه 62 به یک ضربه پنالتی دست پیدا کند . هری کین پشت پنالتی ایستاد و با یک ضربه دقیق موفق شد علارغم واکنش درست نویر ، توپ را وارد دروازه بایرن مونیخ کند تا حساب کار 4 بر 2 شود .

بعد از این گل تیم تاتنهام سر تا پا حمله شد و موقعیت برای بازیکنان سرعتی تیم بایرن مونیخ ایجاد شد تا اختلاف گل را افزایش دهند . روی یکی از همین موقعیت ها در دقیقه 83 سرژ گنابری فرار خود را به سمت دروازه تاتنهام انجام داد و با یک پاس عالی از سوی تیاگو با دروازه بان تیم تاتنهام تک به تک کرده و توپ را وارد دروازه کند و هت تریکش را به ثمر برساند .

برتری تیم بایرن مونیخ رفته رفته سنگین و سنگین تر شد . این بار در دقیقه 86 بود که روی حرکت فیلیپ کوتینیو و ارسال او به روی دروازه با ضربه دقیق لواندوفسکی همراه شود و گل ششم تیم بایرن مونیخ به ثمر برسد تا تیم تاتنهام در خانه مورد تحقیر این تیم آلمانی واقع شود .

البته این پایان کار نبود و در دقیقه 88 بار دیگر سرژ گنابری موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند تا در یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا موفق به زدن 4 گل در یک مسابقه شده و تیمش را به بردی 7 بر 2 برساند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید