لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 – 2 کلاب بروژ ؛ چه بلایی سر رئال مادرید آمده است ؟

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و کلاب بروژ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که طی آن بازی در نهایت با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید تا تیم رئال مادرید در خانه خودش در برابر تیم کلاب بروژ بازنده از زمین خارج نشود .

در نیمه اول مسابقه اوضاع خط دفاع تیم رئال مادرید از همیشه وخیم تر بود و می شد از همان دقایق ابتدایی بازی اشتباهات خط دفاعی تیم رئال مادرید را دید . در دقیقه 9 بود که روی یکی از همین اشتباهات ، تائو به توپ رسید و با یک ارسال زمینی پشت مدافعین تیم رئال مادرید توپ را به دنیس رساند و این بازیکن با یک ضربه در وضعیت نامتعادل موفق شد دروازه رئال مادرید را روی اشتباه و لیز خوردن کورتوا باز کند .

تیم رئال مادرید بعد از باز شدن دروازه اش جلو کشید و روی حملات بازیکنان این تیم می توانست به گل تساوی دست پیدا کند . ضربات لوکا مودریچ و کریم بنزما به سمت دروازه مینیوله راهی به چارچوب پیدا نکرد و توپی از خط دروازه تیم کلاب بروژ رد نشد تا همچنان این تیم ، تیم برتر زمین باشد .

حملات بازیکنان تیم رئال مادرید در نیمه اول همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 40 مسابقه روی اشتباه عجیب لوکا مودریچ و هوشیاری دنیس ، توپ ربایی در میانه های زمین تیم رئال مادرید صورت گرفت و دنیس موفق شد با یک ضربه تماشایی دروازه تیم رئال مادرید را برای دومین بار باز کند تا حساب کار 2 بر صفر به نفع تیم میهمان شود .

در نیمه دوم مسابقه ، آرئولا به جای تیبو کورتوا در درون دروازه تیم رئال مادرید قرار گرفت و ناچو فرناندز نیز بدلیل مصدومیت از زمین بازی تعویض شد . اما رفته رفته تیم رئال مادرید حملات خود را بر روی دروازه کلاب بروژ ادامه داد تا اینکه در دقیقه 56 به گل اول دست یافت . ارسال کریم بنزما به درون محوطه جریمه با ضربه سر سرخیو راموس همراه شد تا اختلاف به حداقل برسد .

در دقیقه 84 بود که روی حرکت خطرناک بازیکن تیم کلاب بروژ ، ورمر ، داور با نشان دادن کارت زرد دوم او را از زمین مسابقه اخراج کرد تا این تیم ده نفره به کار خود ادامه دهد . روی همین ضربه آزاد بود که تونی کروس روی یک ارسال دقیق موفق شد کاسمیرو را در موقعیت گلزنی قرار دهد و این بازیکن نیز دروازه را باز کرد تا تیم رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو بازنده زمین مسابقه را ترک نکند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید