جام حذفی ؛ گل ریحان 1 – 3 استقلال ؛ صعود شاگردان استراماچونی در وقت های اضافه

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم گل ریحان و استقلال تهران در چارچوب رقابت های جام حذفی برگزار شد که طی آن شاگردان استراماچونی موفق شدند اولین پیروزی رسمی خود را زیر نظر سرمربی ایتالیایی کسب کنند .

بازی در دقایق اولیه تب و تاب خاصی نداشت و بسیار عادی دنبال می شد . هر دو تیم در 15 دقیقه اولیه ابتدایی بازی در حال محک زدن یکدیگر بودند و خطر جدی ای بر روی دروازه هیچ یک از دو تیم اتفاق نیافتاد تا اینکه بعد از چند حمله نافرجام تیم گل ریحان تیم استقلال حملات خود را آغاز کرد و به سمت دروازه گل ریحان یورش برد .

تیم استقلال تا حدودی تیم برتر میدان بود اما این تیم گل ریحان بود که به گل اول دست یافت .در دقیقه 38 مسابقه بود که توپ توسط دانشگر دفع شد و در میانه های میدان به محمد پاپی رسید و این بازیکن ار فاصله ای بسیار زیاد با یک شوت محکم موفق شد روی اشتباه سید حسین حسینی در دفع توپ ، دروازه تیم استقلال را باز کرده و گل اول را برخلاف جریان بازی به ثمر برساند .

اما گل تیم گل ریحان تنها 5 دقیقه دوام آورد . در دقیقه 43 بود که روی ارسال کرنر به روی دروازه تیم گل ریحان ، توپ به محمد دانشگر رسید و این بازیکن با ضربه ای به توپ موجب شد تا دیوسالار به قصد دفع توپ خود را به سمت توپ پرتاب کرده و توپ با برخورد به او وارد دروازه شد تا گل تیم استقلال روی گل به خودی دیوسالار به ثمر برسد .

در نیمه دوم مسابقه تیم استراماچونی کاملا جلو کشیده بود و به دنبال زدن گل برتری در وقت های معمولی بازی بود . روی یکی از همین موقعیت ها در دقیه 55 بود که مهدی قائدی درون محوطه جریمه متوقف شد و داور اعلام پنالتی کرد تا تیم استقلال در زن گل برتر بربیاید اما ضربه مرتضی تبریزی از روی نقطه پنالتی توسط دروازه بان گل ریحان دفع شد تا همچنان بازی با تساوی دنبال شود .

بازی در نیمه دوم مسابقه علارغم حملات متعدد بازیکنان استقلال گل در بر نداشت تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود . در وقت اضافه اول بود که تیم استقلال مزد حملات خود را گرفت و در دقیقه 93 به گل رسید . روی توپ ربایی فرشید اسماعیلی و دو به تک شدن دو بازیکن استقلال با دروازه بان تیم گل ریحان موجب شد تا سجاد آقایی گل برتری تیم استقلال را به ثمر برساند .

ضربه نهایی تیم استقلال اما در وقت اضافه دوم به تیم گل ریحان زده شد . حرکت سجاد آقایی و پاس بی نظیر او برای فرشید اسماعیلی موجب شد تا این بازیکن با یک ضربه تماشایی گل سوم تیم استقلال را به زیبا ترین شکل ممکن به ثمر برساند تا برتری تیم استقلال در این مسابقه تثبیت شده و اولین برد رسمی تیم استقلال زیر نظر سرمربی جدیدش رقم بخورد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید