پرسپولیس 0 – 2 سپاهان ؛ صدر جدول به رنگ طلایی در آمد

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دو تیم پرسپولیس و سپاهان از ساعت 16:15 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که طی آن شاگردان امیر قلعه نوعی موفق شدند طی دو شوت فوق العاده به دو گل دست یافته و به صدر جدول لیگ برتر برسند .

تیم پرسپولیس نیمه اول بازی را بهتر آغاز کرد اما رفته رفته توپ و میدان را در اختیار بازیکنان سپاهان قرار داد . موقعیت های مختلف از ابتدای بازی تا آخرین دقیقه از نیمه اول نوید یک بازی جذاب و تماشایی را می داد . حملات پر تعداد و خطرناک دو تیم به روی دروازه یک دیگر با واکنش های گلر هر دو تیم همراه شد و علیرضا بیرانوند برای تیم پرسپولیس و پیام نیازمند برای تیم سپاهان ، مانع از باز شدن دروازه تیمشان در نیمه اول مسابقه شدند .

بهترین موقعیت نیمه اول در دقیقه 40 نصیب تیم پرسپولیس شد . روی حرکت علی علیپور این بازیکن با یک ضربه از بین بازیکنان تیم سپاهان می رفت که دروازه را باز کند اما ضربه اش با فاصله ای اندک از بالای دروازه به بیرون رفت تا جدی ترین موقعیت نیمه اول از دست برود و بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان برسد .

نیمه دوم را نیز تیم پرسپولیس بهتر آغاز کرد . حملات بازیکنان این تیم به روی دروازه سپاهان اگرچه خطرناک بود اما در ضربه آخر بسیار مشکل داشت و به گل تبدیل نمی شد . تیم سپاهان نیز بعد از مدتی دفاع کردن موفق شد حملاتی را ترتیب دهد که البته این حملات نیز به نتیجه نرسید . ضربه آزاد نورافکن در دقیقه 66 می توانست قفل دروازه پرسپولیس را بشکند که با واکنش علیرضا بیرانوند همراه شد تا اینکه در دقیقه 81 بالاخره تیم سپاهان به گل رسید .

در دقیقه 81 مسابقه بود که تیم پرسپولیس جلو کشیده بود با ضد حمله بازیکنان تیم سپاهان غافلگیر شد و کیروش استنلی صاحب توپ شد تا به سمت دروازه تیم پرسپولیس یورش ببرد . در همین حین کیروش استنلی با یک ضربه سنگین و تماشایی ، علیرضا بیرانوند را غافلگیر کرد و از بیرون محوطه جریمه موفق شد توپ را به تور دروازه تیم پرسپولیس برساند تا حساب کار 1 بر صفر شود .

بعد از این گل بود که شیرازه تیم پرسپولیس از هم پاشید . گل خوردن در 10 دقیقه پایانی بازی برای تیم پرسپولیس گران تمام شد و تیم سپاهان دست برتر را در اختیار داشت و به حملات خود ادامه می داد . در دقیقه 86 بود که تیم سپاهان توانست مهر پیروزی خویش را بزند و گل دوم را به ثمر برساند . روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ پشت مدافعین به محبی رسید و این بازیکن شانه به شانه با بازیکن تیم پرسپولیس جلو رفت و موفق شد توپ را به طاق دروازه پرسپولیس برساند تا حساب کار 2 بر صفر شود .

در نهایت تیم سپاهان موفق شد با دو گل زده بازی را پیروز شده و به صدر جدول برسد و با این نتیجه تیم پرسپولیس به زده چهارم جدول نزول پیدا کرد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید