انتخابی المپیک 2020 ؛ گروه مرگ در انتظار جوانان زیر 23 سال فوتبال ایران

به گزارش ورزشی آسمونی ، مراسم قرعه کشی گروهی رقابت های انتخابی المپیک 2020 ، برگزار شد و طی آن تیم ملی فوتبال زیر 23 سال ایران در گروه مرگ قرار گرفت .

تیم ملی فوتبال زیر 23 سال ایران که زیر نظر فرهاد مجیدی از حال و روز خوشی برخوردار نیست ، در مرحله مقدماتی بعد از عراق به سختی جواز حضور در این رقابت ها را کسب کرد و حال در سید چهارم قرار گرفته بود تا با سخت ترین قرعه های ممکن روبرو شود .

سید چهارم متشکل از تیم هایی نظیر امارات ، سوریه ، بحرین و ایران بود که تیم ایران از این سید در گروه C قرار گرفت تا برای صعود به المپیک به مصاف تیم هایی نظیر ازبکستان و کره جنوبی برود .

تیم کره جنوبی که از قدیم یکی از اصلی ترین رقبای ایران در آسیا بوده است باز هم قرار است در این رقابت ها به مصاف ایران برود . همچنین تیم ازبکستان بسیار قوی ظاهر شده و به نظر می آید که کار شاگردان فرهاد مجیدی برای صعود مشکل باشد .

قهرمان رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا با جایزه ای در حدود 1 میلیون دلار و یک جام برای تیم قهرمان به پایان می رسد و تیم قهرمان صعود خود به المپیک 2020 را تثبیت می کند .

گروه بندی این رقابت ها به صورت زیر است :

گروه A

تایلند ، عراق ، استرالیا ، بحرین

گروه B

قطر ، ژاپن ، عریستان ، سوریه

گروه C

ازبکستان ، کره جنوبی ، چین ، ایران

گروه D

ویتنام ، کره شمالی ، اردن ، امارات

این رقابت ها قرار است از 16 دی تا 8 بهمن ماه در تایلند برگزار شود و سه تیم نخست مسابقات به همراه ژاپن به المپیک 2020 راه میابند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید