رئال مادرید 2 – 0 اوساسونا ؛ هفت تیر کش های برزیلی ، نجات دهنده رئال مادرید

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و اوساسونا در هفته ششم لالیگا اسپانیا برگزار شد که طی آن تیم رئال با گل های بازیکنان جوان و برزیلی اش موفق شد از سد اوساسونا عبور کرده و به صدر جدول لالیگا برسد.

بازی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد . حملات بازیکنان این تیم به روی دروازه اوساسونا اما با خط دفاعی منسجم و تمرین شده بازیکنان اوساسونا همراه می شد و همین امر مانع از گلزنی تیم رئال مادرید در دقایق ابتدایی و با استفاده از پاس های در عمق می شد . روند حملات تیم رئال مادرید همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 36 تیم رئال مادرید موفق به گلزنی شد .

پاس تونی کروس برای وینیسیوس جونیور با حرکت این بازیکن و شوت او همراه شد و توپ به زیبایی با عبور از دروازه بان تیم اوساسونا وارد دروازه شد تا حملات تیم رئال مادرید روی شوت بیرون محوطه جونیور موجب برتری تیم رئال مادرید شود . در دقایق آخر نیمه اول ، تیم اوساسونا ناگهان جلو کشید تا کار را به تساوی بکشاند اما واکنش آرئولا مانع از باز شدن دروازه شد تا تیم رئال مادرید نیمه اول را برنده به رختکن برود .

زین الدین زیدان که بازی با اوساسونا را بازی ساده ای تصور کرده بود از بازیکنان جوان تیمش در این دیدار استفاده کرد و مزد این حرکت خود را نیز گرفت . دردقیقه 58 بود که این بار پای لوکا یوویچ به گلزنی باز شد اما داور مسابقه با اعلام آفساید گل او را نپذیرفت تا همچنان برتری رئال مادرید تک گله باقی بماند .

در ادامه زیدان ، رودریگو را به زمین فرستاد ، وینگر جوان و آینده دار تیم رئال مادرید را به زمین فرستاد و این بازیکن خیلی زود به عنوان تعویض طلایی زیدان در این دیدار لقب گرفت . تنها 90 ثانیه بعد از حضور در زمین بود که رودریگو به توپ رسید و با یک شوت دقیق توپ را به گوشه دروازه اوساسونا فرستاد تا حساب کار دو بر صفر شود .

در ادامه تیم اوساسونا مستاصل شده بود و جلو کشید تا شاید بتواند اختلاف را به یک گل برساند اما موقعیت های این تیم راهی به دروازه آرئولا نداشت تا این دروازه بان در اولین بازی رسمی اش با تیم رئال مادرید موفق به ثبت کلین شیت شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید