تراشتگن یا نویر ؟ ؛ درگیری هوینس با یواخیم لو !

به گزارش ورزشی آسمونی ، هوینس ، رئیس باشگاه بایرن مونیخ ، ضمن صحبت کردن درباره توانایی های مانوئل نویر ، یواخیم لو را نیز تهدید کرده است .

بعد از عملکرد های فوق العاده مارک آندره تراشتگن در دیدار های تیم بارسلونا با رقیبانش در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگای اسپانیا ، بسیاری از فوتبال دوستان بر این باورند که این دروازه بان جوان و آینده دار می تواند از همین حالا جایگزین مانوئل نویری شود که بدلیل مصدومیت مدت طولانی ای از ترکیب تیم بایرن مونیخ دور مانده بود و آمادگی قبلی اش را از دست داده است .

یواخیم لو ، سرمربی تیم ملی آلمان ، برای رقابت های تیم ملی آلمان در مسابقات قبلی هوملز ، بوآتنگ و توماس مولر را از لیست این تیم بدلیل جوان گرایی خط زد تا از بازیکنانی نظیر زوله ، جاناتان تاه و بازیکنانی مانند ورنر استفاده کند .

حال ” اولی هوینس ” در آخرین مصاحبه اش یواخیم لو را تهدید کرده و گفته اگر به بهانه جوان گرایی ، مانوئل نویر را از لیست خط زده و تراشتگن را جایگزین او کند ، به بازیکنان بایرن مونیخ اجازه نخواهد داد تا در تیم ملی آلمان بازی کنند .

با توجه به صحبت های هوینس ، مشخص است که در صورتی که نویر از تیم ملی خط بخورد بازیکنانی مانند زوله ، جاشوا کیمیچ ، سرژ گنابری و گورتزکا امکان بازی کردن برای تیم ملی آلمان را از دست خواهد داد و این باشگاه ، تیم بایرن مونیخ را تحریم خواهد کرد .

2/5 ( 1 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید