بارسلونا 2 – 1 ویارئال ؛ تداوم مصدومیت مسی در طول بازی ، شیرینی برد را تلخ کرد

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و ویارئال در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا برگزار شد که طی آن شاگردان والورده موفق شدند با برتری 2 بر صفر از سد تیم ویارئال عبور کرده و به سومین پیروزی فصل خود دست یابد .

تیم بارسلونا بازی را بسیار عالی آغاز کرد . توپ و میدان در دقایق ابتدایی بازی اکثرا دست بازیکنان تیم بارسلونا بود و موقعیت های متعددی را بر روی دروازه ویارئال ایجاد کرد . روی یکی از همین موقعیت ها در دقیقه 6 مسابقه ، ضربه کرنر بر روی دروازه توسط لیونل مسی ارسال شد که گریزمن با فرار از کمند بازیکنان تیم ویارئال با ضربه سر توپ را به تیرک عمودی کوباند و توپ بعد از برخورد به تیرک دروازه وارد دروازه شد .

برتری تیم بارسلونا بعد از گل اول هم ادامه داشت . اشتباهات دروازه بان تیم ویارئال در این مسابقه تمامی نداشت و تنها 11 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل اول ، روی اشتباه مسلم دروازه بان ، سرخیو آسنخو ، آرتور ملو با یک شوت سنگین و بی نظیر موفق شد توپ را وارد دروازه ویارئال کند تا تیم بارسلونا موفق شود در تنها 20 دقیقه 2 بر صفر پیش بیافتد .

بعد از به ثمر رسیدن گل بارسلونا بود که لیونل مسی بعد از بازگشت از مصدومیتش دوباره احساس ناراحتی کرد تا کام بازیکنان و طرفداران بارسلونا تلخ شود . در ادامه نیمه اول مسابقه ، موقعیت خاصی بر روی دروازه ها پدید نیامد تا اینکه در دقیقه 44 روی حرکت عالی سانتی کازورلا ، اختلاف به حداقل رسید .

در دقیقه 44 بود که سانتی کازورلا در میانه زمین حریف پا به توپ شد و با یک ضربه پای چپ دقیق و محکم ، توپ را وارد دروازه تراشتگن کرد تا بازی جذاب تر از گذشته دنبال شود و کازورلا جواب گل آرتور ملو را داده باشد .

نیمه دوم مسابقه با حضور بازیکنانی چون فرانکی دی یانگ و آنسو فاتی ، تیم بارسلونا موج جدیدی از حملات خود را بر روی دروازه تیم ویارئال آغاز کرد . روی یکی از همین حملات ، آنسو فاتی درون محوطه تیم ویارئال با برخورد به بازیکن تیم ویارئال نقش بر زمین شد اما داور مسابقه اعلام پنالتی نکرد . پنالتی مسلم تیم بارسلونا حتی توسط VAR هم تایید نشد تا بازی همچنان ادامه داشته باشد .

در نهایت بازی دو تیم با نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم بارسلونا به پایان رسید تا این تیم به سومین پیروزی خود دست پیدا کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید