The Best 2019 ؛ لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان شد + تمامی برندگان این جایزه

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته طی برگزاری مراسمی باشکوه در شهر میلان ایتالیا ، از برترین و بهترین بازیکنان سال تجلیل به عمل آمد .

لیونل مسی موفق شد از بین سه کاندیدای این جایزه یعنی خود او ، کریستیانو رونالدو و ویرژیل فن دایک جایزه بهترین مرد سال فوتبال جهان را کسب کند . بازیکنی که سال گذشته به همراه بارسلونا موفق شد تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند و جام لالیگای اسپانیا را به همراه تیمش کسب کند .

جایزه بهترین سرمربی سال نیز به یورگن کلوپ رسید . سرمربی آلمانی تیم لیورپول که سال گذشته به همراه تیمش موفق جام لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد و با تنها 1 امتیا اختلاف با منچسترسیتی از کسب لیگ برتر انگلستان باز ماند .

جایزه بهترین دروازه بان سال نیز به الیسون بکر رسید . دروازه بان آینده دار تیم ملی برزیل که به همراه این تیم موفق شد کوپا آمه ریکا را بالای سر ببرد و یکی از اصلی ترین دلایل قهرمانی تیم لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بود ، موفق شد با کنار زدن رقبا به این جایزه دست پیدا کرده و صاحب تندیس بسیار ارزشمند دبست شود .

جایزه های بهترین دروازه بان زن سال و بهترین بازیکن زن سال نیز به فن فندال و مگان راپینو داده شد . مگان راپینو به همراه الکس مورگان و دیگر هم تیمی هایش موفق شدند در جام جهانی زنان به مقام قهرمانی برسند . جایزه بهترین سرمربی زن سال نیز به جیل الیس سرمربی تیم ملی آمریکا رسید که به همراه تیمش موفق به قهرمانی در جام جهانی زنان شد .

در ادامه نیز تیم منتخب مردان سال 2019 نیز منتشر شد که به شرح زیر است :

دروازه بان

آلیسون بکر

مدافعین

ماتیاس دلیخت ، ویرژیل فن دایک ، مارسلو و سرخیو راموس

میانه ها

لوکا مودریچ ، فرانکی دی یانگ ، ادن هازارد

مهاجمین

لیونل مسی ، کیلیان امباپه ، کریستیانو رونالدو

جالب اینجاست که در این لیست نام هایی نظیر لوکا مودریچ ، مارسلو و سرخیو راموس به چشم می خورند که سال گذشته بدلیل فراز و نشیب های زیاد تیم رئال مادرید در حد و اندازه های سابق خود نبودند و بازیکنانی مانند اندی رابرتسون و الکساندر ترنت آرنولد که یکی از اصلی ترین دلایل قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بودند در این لیست به چشم نمی خورند . هافبک هایی نظیر کوین دی بروینه و برناردو سیلوا نیز که در تیم منچسترسیتی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر و همچنین بازی های چشم نوازشان در لیگ قهرمانان اروپا خوش درخشیدند در این لیست جضور نداشتند .

 

 

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید