استقلال 0 – 1 پرسپولیس ؛ باز هم پنالتی خراب کردن استقلال و باز هم برد تیم پرسپولیس

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دربی نودم دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از ساعت 16:30 دقیقه برگزار شد که بازی در نهایت با برتری قرمزهای پایتخت به اتمام رسید تا تیم استقلال همچنان اوضاع نابسامان خود را ادامه دهد .

در نیمه اول بازی ، تیم استقلال تیم برتر میدان بود ، موقعیت های متوالی تیم استقلال اگرچه خطرناک بود اما موجب گلزنی این تیم نمیشد . خط دفاع 5 نفره تیم پرسپولیس با انسجام خوبی بازی را اداره می کرد تا اینکه در دقیقه 28 روی برخورد شجاع خلیل زاده به داریوش شجاعیان داور نقطه پنالتی را نشان داد .

بعد از اعلام پنالتی علی کریمی پشت ضربه پنالتی ایستاد اما ضربه محکم او با واکنش عالی علیرضا بیرانوند همراه شد تا همچنان بازی بدون گل ادامه یابد و هر دو تیم نیمه اول مسابقه را با تساوی به رختکن بروند .

برتری حدودی تیم استقلال در نیمه دوم هم ادامه داشت .موقعیت های این تیم و ضد حملات بازیکنان استقلال می توانست موجب باز شدن دروازه پرسپولیس شود که این اتفاق نیافتاد تا اینکه در دقیقه 81 روی موقعیت عالی تیم پرسپولیس گل این تیم به ثمر رسید .

پاس در عمق زیبای مهدی ترابی با عبور از بین دو دفاع تیم استقلال به مهدی عبدی رسید تا این بازیکن تازه وارد زمین شده موفق شود با یک ضربه دروازه استقلال را تهدید کند . شوت این بازیکن بعد از برخورد به تیرک دروازه با پشت حسین حسینی برخورد کرد تا تک گل تیم پرسپولیس به ثمر برسد و حساب کار 1 بر صفر شود .

بعد از به ثمر رسیدن تک گل بازی بود که بازی به خشونت کشیده شد و تماشاگران دو تیم با یکدیگر گلاویز شدند اما در نهایت بازی با برتری تک گله تیم پرسپولیس به پایان رسید تا تیم پرسپولیس موفق شود در پایان هفته چهارم تیم پرسپولیس به صدر جدول رسیده و تیم استقلال به رتبه 15 جدول تنزل پیدا کند .

 

5/5 ( 1 نظر )


منبع : آسمونی ورزشی

نظر خودتان را ارسال کنید