مشهدیا! بیشتر به زندگیتون برسید

سوپرمارکت اینترنتی اکالا به مشهد رسید!

سوپرمارکت اینترنتی اُکالا به‌عنوان بزرگ‌ترین سوپرمارکت آنلاین در بخش خرده‌فروشی، به یک برند معتبر و قابل‌اعتماد تبدیل شده و روزانه میزبانی صدها هزار بازدیدکننده را بر عهده دارد. بعد از تجربه موفق حضور اکالا در تهران و کرج، اُکالا در نظر دارد فروش اینترنتی را در شهر مشهد آغاز کند. اکالا در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز خویش در شهر مشهد با فروشگاه زنجیره ای هایپر فامیلی همکاری کرده و خریداران می توانند کالاهای مورد نیاز خویش را از میان دهها هزار قلم کالای هایپر فامیلی انتخاب کرده و نیازهای خود را ازمیان اجناس درجه یک و برندهای معتبر تامین کنند.

 

 

موارد زیر تنها برخی از مزایای خرید از اکالا بزرگترین  سوپرمارکت آنلاین مشهد ، هستند:

  • سرعت و سهولت بیشتر با خرید اینترنتی: شما در هر زمان و هر مکانی که باشید می توانید محصولات مورد نظرتان را از طریق اپلیکشن، وب‌سایت و یا تلفن سفارش بدهید. فرار از ترافیک، امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز و عدم نیاز به جابجایی خریدها از فروشگاه تا منزل، خرید اینترنتی را نسبت به خرید از فروشگاه به صرفه تر می کند.
  • تضمین کیفیت و اصالت کالاها: همۀ کالاها در فروشگاه هایپر فامیلی قبل از دریافت از تامین کننده توسط متخصصین کنترل می‌شوند. اگر محصولی سفارش دادید و مطابق میلتان نبود می توانید آن را مرجوع نمایید.
  • سهولت مشاهده کالاهای پر تخفیف: شما در خرید اینترنتی می توانید با یک کلیک کلیه محصولاتی که تخفیف ویژه دارند را مشاهده کنید. در زمان خرید از فروشگاه برای اطلاع از تخفیفات باید کل فروشگاه را کنترل کنید.
  • امکان مقایسه چند کالا با یکدیگر: شما می توانید قیمت، وزن و بسته بندی چند محصول را با یک نگاه مقایسه نموده و کالایی را انتخاب کنید که مطابق نیاز شماست.
  • اطلاع از نظرات خریداران قبلی: شما با مطالعه نظرات افرادی که پیش از شما خرید کرده اند می توانید مناسب ترین و بهترین کالا را انتخاب نمایید.
  • پیشنهادات هوشمندانه کالا: اُکالا بر اساس سوابق خریداران خود در هر انتخاب شما، کالاهایی که ممکن است به آن علاقمند باشید را پیشنهاد می دهد تا چنانچه محصولی را فرموش کرده اید اقدام به خرید آن کنید.
  • ارسال رایگان سفارشات درب منزل شما و در زمان دلخواه شما: سوپر مارکت اینترنتی اکالا، تنها سوپر مارکت اینترنتی است که به طور کاملا رایگان، کالا را درب واحد تحویل می‌دهد.
  • خدمات پس از فروش: شما هر گونه مشکل یا انتقادی نسبت به خرید خود داشته باشید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با افراد مسئول صحبت نموده و مشکل خود را برطرف نمایید.

 

با توجه به مزایای بالا، خرید از سوپرمارکت اینترنتی اُکالا انتخابی هوشمندانه است که بیش از هر کس به نفع مشتری است. شما شهروندان عزیز در شهر مشهد مقدس برای خرید کالا کافی است به وبسایت فروشگاه اینترنتی اُکالا به آدرس https://okala.com/ مراجعه کنید.

منبع: مجله اکالا (https://blog.okala.com/ )

کد تخفیف اولین خرید 20 هزارتومانی (برای خریدهای بالای 100 هزارتومان): salammashhad


نظر خودتان را ارسال کنید