لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 3 – 0 ستاره سرخ بلگراد ؛ قدم محکم شاگردان کواچ

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و ستاره سرخ بلگراد در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن باواریایی ها موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر از سد حریف خود گذشته و به پیروزی برسند .

نیمه اول مسابقه را تیم بایرن مونیخ تهاجمی آغاز کرد . حملات متعدد بازیکنان این تیم بر روی دروازه تیم ستاره سرخ در همان دقایق ابتدایی بازی نمایش قدرت تیم بایرن مونیخ در برابر ستاره سرخ بود . شوت های کوتینیو ، در دقایق آغازین بازی اگرچه توسط دروازه بان تیم ستاره سرخ مهار میشد اما برتری تیم بایرن مونیخ را نشان می داد .

گل اول تیم بایرن مونیخ نیز روی یکی از همین حملات پر تعداد در دقیقه 35 به ثمر رسید . روی حرکت عالی ایوان پریشیچ از سمت چپ بر روی دروازه تیم ستاره سرخ با ارسال تماشایی این بازیکن همراه شد و کینگزلی کومن موفق شد با ضربه سر توپ را وارد دروازه ستاره سرخ کند تا حساب کار 1 بر صفر شود .

تیم ستاره سرخ بلگراد در تمامی طول مسابقه در فاز دفاعی فرو رفته بود و روی اندک موقعیت های خود جلو می کشید تا شاید نتیجه بازی را عوض کند اما حضور به موقع خط دفاع تیم بایرن مونیخ و مانوئل نویر مانع از به ثمر رسیدن گلی برای تیم ستاره سرخ می شد .

در دقیقه 65 بود که تیم بایرن مونیخ می توانست یکی از زیبا ترین گل های این فصل لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برساند . روی ضربه ایوان پریشیچ و برخورد توپ به تیرک افقی دروازه ، روبرت لواندوفسکی خود را به سمت توپ پرتاب کرد و با یک ضربه قیچی تماشایی می رفت که دروازه را باز کند اما شوتش با اصابت به زمین به شیوه چکشی ، از بالای دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت تا همچنان بازی با همان تک گل کومن دنبال شود .

در دقیقه 80 مسابقه بود که تیم بایرن مونیخ روی تیزهوشی لواندوفسکی به گل رسید . اشتباهات متعدد و پیاپی مدافعین ستاره سرخ کافی بود که روبرت لواندوفسکی در یک موقعیت درون شش قدم ، توپ را از جلوی پای مدافع ستاره سرخ برداشته و وارد دروازه کند تا حساب کار دو بر صفر شود .

در نهایت گل سوم تیم بایرن مونیخ در دقیقه 91 به ثمر رسید . همکاری فوق العاده و تمرین شده بازیکنان بایرن مونیخ و یک گل پلی استیشنی دیدنی برای این تیم ! روی ضربه آزاد تیم بایرن مونیخ ، تیاگو با یک ارسال کوتاه و به قصد عبور دادن توپ از بالای دیوار دفاعی ، توماس مولر را که از تله آفساید فرار کرده بود را پیدا کرد و این بازیکن با یک ضربه والی موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید