لیگ قهرمانان اروپا ؛ شاختار دونتسک 0 – 3 منچستر سیتی ؛ همانند یک بازی تمرینی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم شاختار دونتسک و منچسترسیتی در شب اول گروه C لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن شاگردان پپ گواردیولا موفق به پیروزی در برابر تیم شاختاردونتسک اوکراین شدند .

در این دیدار که تیم منچسترسیتی تیم مسلط بر میدان بود ، موقعیت های متعدد و بسیار زیادی خلق شد که تنها 3 موقعیت تبدیل به گل شد . برتری بی چون و چرای تیم منچسترسیتی در این دیدار ، کاملا از قبل مشخص بود و این تیم توانست به راحتی از پس نماینده اوکراین بربیاید .

گل اول مسابقه بعد از 24 دقیقه از شروع نیمه اول به ثمر رسید . روی همکاری بازیکنان منچسترسیتی ، توپ بیرون محوطه جریمه به ایلکای گوندوغان رسید و این بازیکن با یک شلیک دقیق به قصد چارچوب میرفت که دروازه را باز کند اما توپ بعد از برخورد به تیرک دروازه ، به ریاض محرز رسید و این بازیکن با فرار از تله آفساید توپ را وارد دروازه حریف کرد .

تیم منچستر سیتی کاملا نبض بازی را در طول دو نیمه در اختیار داشت و می توانست حداقل با اختلاف 5 گل بازی را در نهایت پیروز شود . در دقیقه 38 مسابقه بود که باز هم روی همکاری محرز و گوندوغان ، این بار هافبک آلمان تیم منچسترسیتی گلزنی کرد . درون محوطه جریمه ، روی پاس کوتاه محرز برای گوندوغان ، این بازیکن با یک ضربه سر ضرب توپ را وارد دروازه شاختار کرد تا حساب کار دو بر صفر شود .

تیم شاختار دونستک روی تنها موقعیت جدی خود ، روی ضدحمله می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند . خروج اشتباه ادرسون می رفت که موجب باز شدن دروازه شود اما ضربه چیپ بازیکن شاختار با فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت تا همچنان منچسترسیتی دروازه اش بسته بماند .

در دقیقه 76 تیم منچسترسیتی کار شاختار را یک سره کرد . روی ضدحمله بازیکنان تیم سیتی ، کوین دی بروینه توپ را به گابریل ژسوس رساند و این بازیکن موفق شد با عبور از مدافع تیم شاختار ، با یک ضربه حساب شده گل سوم تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را 3 بر صفر کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید