رئیس جمهور آمریکا : طی 48 ساعت آینده جزئیات تحریم‌های جدید ایران را اعلام می‌کنیم

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی گفت طی ۴۸ ساعت آینده جزئیات تحریم‌های جدید علیه ایران را اعلام می‌کند.

طی 48 ساعت آینده جزئیات تحریم‌های جدید ایران را اعلام می‌کنیم - In the next 48 hours we will announce the details of Iran's new sanctions

طی 48 ساعت آینده جزئیات تحریم‌های جدید ایران را اعلام می‌کنیم – In the next 48 hours we will announce the details of Iran’s new sanctions

به گزارش آسمونی : دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی گفت: طی ۴۸ ساعت آتی جزئیات تحریم‌های جدید علیه ایران را اعلام می‌کنیم.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه اتهام‌زنی و فضاسازی این کشور علیه ایران در خصوص حمله به آرامکو مدعی شد: گزینه‌های متعددی را برای برخورد با ایران بررسی می‌کنیم.

ترامپ همچنین با اشاره به حمله به تاسیسات نفتی عربستان گفت آمریکا تا حد زیادی در نقطه‌ای است که می داند چه اتفاقی در این حمله افتاده است.

او همچنین مدعی شد: اینکه تصمیم گرفته‌ایم به ایران حمله نکنیم نشانه قدرت ماست؛ حمله به ایران برای ما کاری ندارد.

ساعاتی پیش رئیس‌جمهور آمریکا با ارسال پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: لحظاتی پیش به وزیر خزانه داری آمریکا دستور دادم که تحریم‌ها علیه کشور ایران را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

این ادعاها و اتهام‌زنی‌های بی اساس علیه ایران در حالی بیان می‌شود که نیرو‌های مسلح یمن در بیانیه‌ای مسئولیت حمله روز شنبه به تأسیسات نفتی عربستان را بر عهده گرفتند.

روز شنبه نیرو‌های یمنی در واکنش به ادامه جنایت‌های ائتلاف متجاوز علیه مردم این کشور، تاسیسات آرامکو را هدف حمله پهپادی قرار دادند.

این حمله موجب کاهش ۵۰ درصدی تولید نفت عربستان سعودی شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید