نوریچ سیتی 3 – 2 منچسترسیتی ؛ اختلاف با صدر به 5 امتیاز رسید !

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دو تیم منچسترسیتی و نوریچ سیتی در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس با برتری تیم میزبان به اتمام رسید تا دومین ناکامی گواردیولا رقم بخورد .

تیم منچسترسیتی که همانند همیشه تحت رهبری پپ گواردیولا ساز و کار بازی را در اختیار داشت ، در ابتدای مسابقه کاملا بر بازی سوار بودند اما نتوانستند موقعیت خاصی را بر روی دروازه نوریچ خلق بکنند . اما تیم نوریچ سیتی روی اولین موقعیت خود موفق شد دروازه سیتی را باز کند .

در دقیقه 18 مسابقه بر خلاف جریان بازی ، ضربه کرنری برای تیم نوریچ سیتی حاصل شد که ارسال توپ به روی دروازه توسط بوندیا ، با ضربه سر مک لین همراه شد تا ادرسون فقط نظاره گر ورود توپ به درون دروازه باشد و حساب کار 1 بر صفر به نفع تیم صاحب خانه ، یعنی نوریچ سیتی ، شود .

تیم منچسترسیتی اگر چه روی حرکات بازیکنان خود در هنگام حمله بسیار خطرناک ظاهر می شد اما روی ضدحملات ضعفی عجیب از خود نشان می داد و این کار را برای مهاجمین تیم نوریچ سیتی نظیر تیمو پوکی راحت تر می کرد . در دقیقه 28 بود که تیم نوریچ روی یکی از همین ضد حملات به گل رسید . تیمو پوکی پشت مدافعین تیم سیتی صاحب توپ شد و با پاسی در عرض توپ را به کَنتوِل رساند تا این بازیکن موفق شود دروازه سیتی را برای بار دوم باز کند .

شاگردان گواردیولا که اصلا دوست نداشتند در نیمه اول بازنده به رختکن بروند دست به حمله زدند و در دقیقه 45 موفق شدند یکی از گل های خورده را جبران کنند . روی حرکت بازیکنان سیتی و ارسال بی نظیر برناردو سیلوا ، با ضربه سر دروازه کرول را باز کرده و حساب کار را 2 بر 1 کنند .

در نیمه دوم مسابقه تیم نوریچ که از نظر نتیجه تیم برتر میدان بود جلو کشید تا روی اشتباهات احتمالی مدافعین تیم سیتی به گل برسند که همین اتفاق هم رخ داد . در دقیقه 50 روی اشتباه مهلک اوتامندی درون محوطه جریمه ، توپ به بوندیا رسید و این بازیکن با پاسی در عرض توپ را به پوکی رساند و این بازیکن موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند .

بعد از به ثمر رسیدن این گل تیم نوریچ کاملا در دفاع فرو رفت تا مانع از حرکات بازیکنان سیتی شوند . حملات بازیکنان سیتی نیز اگر چه خطرناک بود اما راهی به دروازه تیم نوریچ پیدا نمیکرد . رفته رفته تیم منچستر سیتی در ناامیدی بیشتری فرو می رفت و تیم نوریچ سیتی به پیروزی نزدیک تر می شد تا اینکه در دقیقه 88 گل دوم تیم سیتی به ثمر رسید .

روی یکی از همان حملات تیم منچسترسیتی ، گابریل ژسوس توپ را به رودری رساند و این بازیکن با یک شوت محکم و زمینی موفق شد دروازه کرول را باز کرده تا حساب کار 3 بر 2 شود و در دقایق باقی مانده امید به تیم سیتی برگردد . اما حملات تیم منچسترسیتی در ادامه به گل تبدیل نشد تا شاگردان گواردیولا اولین باخت فصل را تجربه کرده و با تیم صدرجدول که لیورپول باشد ، اختلافی 5 امتیازی پیدا کنند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید