رئال مادرید 3 – 2 لوانته ؛ حمله آتشین ، دفاع بی بخار !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم رئال مادرید در چهارمین هفته از لالیگا اسپانیا روز گذشته به مصاف لوانته رفت که در نهایت موفق شد با برتری 3 بر 2 این تیم را شکست دهد .

در این بازی پر افت و خیز ، تیم رئال مادرید در دقایق ابتدایی بازی تیم برتر میدان بود . حملات پیاپی کهکشانی ها اگر چه بسیار خطرناک بود اما مشکل تمام کنندگی همچنان در این تیم موج می زد و عدم بازشدن دروازه در همان دقایق ابتدایی ، فرصت را به تیم لوانته می داد که بدون ترس جلو کشیده و به گلزنی فکر کند .

اما در دقیقه 24 سرانجام تیم رئال مادرید موفق شد قفل دروازه لوانته را باز کند . ارسال عالی دنیل کارواخال با ضربه سر دقیق کریم بنزما همراه شد تا توپ به راحتی وارد دروازه لوانته شده و تیم رئال مادرید مزد حملات خود را بگیرد و 1 بر صفر از تیم لوانته پیش بیافتد .

بعد از به ثمر رسیدن گل اول ، تیم رئال مادرید حملات خود را از سر گرفت تا کار را در همان نیمه اول یک سره کند . تنها 6 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل اول بود که باز هم کریم بنزما موفق شد دروازه را باز کند . این بار روی پاس خامس رودریگز ، بنزما موفق شد با یک ضربه فنی و دقیق توپ را به گوشه دروازه لوانته فرستاده تا حساب کار 2 بر صفر شود .

در واپسین دقایق نیمه اول مسابقه ، تیم لوانته که اسیر حملات تیم رئال مادرید شده بود دروازه خود را برای بار سوم باز شده دید . روی حرکت لوکاس وازکز و وینیسیوس ، این بازیکن جوان رئال مادرید موفق شد با پاسی عرضی کاسمیرو را به توپ رسانده و این بازیکن نیز با یک ضربه ساده موفق شد تا گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری 3 بر صفر رئال به اتمام برسد .

در نیمه دوم اما ، این تیم لوانته بود که به گل رسید . اگر چه برتری تیم رئال مادرید در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم مشهود بود اما تیم لوانه در دقیقه 48 ، ضربه اول را به رئال مادرید زد . بورخا مایورال بازیکن تیم لوانته که از رئال مادرید به این تیم پیوسته بود ، روی اشتباه خط دفاعی رئال مادرید پا به توپ شد و موفق شد دروازه کورتوا را باز کند تا حساب کار 3 بر 1 شود .

برتری مطلق تیم رئال مادرید در این مسابقه کاملا مشخص بود اما تیم لوانته از اندک موقعیت های خود نهایت استفاده را می کرد . در دقیقه 75 روی یکی از همین موقعیت ها بود که روی ضربه کرنر ، گونزالو ملرو موفق شد با ضربه سر دروازه رئال را باز کرده تا حساب کار 3 بر 2 شود .

در دقایق پایانی نیز تیم لوانته می توانست کار را به تساوی بکشاند که کورتوا مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . روی ضربه آزاد گرفته شده برای لوانته ، بازیکن لوانته موفق شد با ضربه سر ، دروازه کورتوا را هدف قرار دهد اما کورتوا مانع از باز شدن دروازه شد تا بازی با نتیجه 3 بر 2 به نفع رئال مادرید به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید