قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی شود، گفت: جهت اجرای این قانون باید عموم پزشکان از عده قلیلی از پزشکان که درآمدهای نجومی دارند، مستثنا شوند لذا باید تغییراتی در این بند قانونی صورت گیرد تا نظر و دیدگاه پزشکان نیز تامین شود.

قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود - The law on installing POS in doctors' offices has been executed since Mehr

قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی می‌شود – The law on installing POS in doctors’ offices has been executed since Mehr

به گزارش آسمونی : ذبیح الله نیکفر در خصوص نصب کارتخوان در مطب پزشکان و عدم فرار از پرداخت مالیات، اظهار کرد: در تبصره بند ۶ لایحه بودجه آمده است که مطب‌ها باید به کارتخوان مجهز شوند، پزشکان هم همواره مبادی آداب بوده و بر خلاف تبلیغات صورت گرفته قانون گریز نیستند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل افزود: در این راستا باید دیدگاه پزشکان و نظر کارشناسان، سازمان‌های مرتبط نظیر پرستاری و مامایی هم بررسی و اعمال شود و با در نظر گرفتن همه جوانب این قانون اجرا و اعمال شود.

نیکفر گفت: جهت اجرای این قانون باید عموم پزشکان از عده قلیلی از پزشکان که درآمدهای نجومی دارند، مستثنا شوند لذا باید تغییراتی در این بند قانونی صورت گیرد تا نظر و دیدگاه پزشکان نیز تامین شود.

وی با بیان اینکه مقرر شده که قانون نصب کارتخوان در مطب پزشکان از مهرماه امسال اجرایی شود، ادامه داد: برای سالیان بعد حتما باید باید این قانون اصلاح شود و دیدگاه تخصصی فعالان این عرصه هم اعمال شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید