هنگ کنگ 0 – 2 ایران ؛ تیم ملی ورژن ویلموتس تماشایی بازی می کند !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی کشورمان در اولین دیدار رسمی خود زیر نظر ویلموتس موفق شد تیم هنگ کنگ را با اقتدار شکست داده و اولین برد را کسب کند .

بازی یک طرفه تیم ایران و ناتوانی تیم هنگ کنگ در ایجاد موقعیت در این مسابقه امری عادی بود . تیم هنگ کنگ در حالی به مصاف رتبه یک رنکینگ آسیا رفت که توان مقابله با این تیم را نداشت و نمی توانست حتی از دروازه خود دفاع کند .

در نیمه اول مسابقه برتری همه جانبه تیم ایران ، به همراه خط حمله ای بسیار آتشین دروازه هنگ کنگ را به توپ بسته بود اما درواه هنگ کنگ در نیمه اول تنها یک بار باز شد . در دقیقه 23 ، روی شوت محکم احسان حاج صفی ، توپ به انصاری فرد برخورد کرد و به سردار رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد تک گل نیمه اول ایران را به ثمر برساند .

شاگردان ویلموتس دست از حمله نکشید و می توانست باز هم به گل برسد . ضربات بازیکنان تیم ایران ، همانند ضربه قیچی انصاری فرد به تیرک دروازه برخورد کرد اما به گل تبدیل نشد تا بازی در نهایت با نتیجه 1 بر صفر در نیمه اول به پایان برسد .

در نیمه دوم مسابقه نیز ایران تیم برتر میدان بود و تیم هنگ کنگ اسیر حملات تیم ایران شده بود . در نیمه دوم مسابقه تیم ایران برای تثبیت پیروزی دست به حمله زد و خیلی زود نتجیجه گرفت .در دقیقه 54 روی فرار جهانبخش و پاس زمینی برای انصاری فرد این مهاجم را در موقعیت گلزنی قرار گرفت و موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند .

در نهایت بازی با نتیجه 2 بر صفر به اتمام رسید تا تیم ایران قدم اول را محکم بردارد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید