ویارئال 2 – 2 رئال مادرید ؛ گرت بیل ، محبوب ترین مغضوب دنیا !

به گزارش ورزشی آسمونی، شب گذشته در هفته سوم لالیگا دو تیم ویارئال و رئال مادرید به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت طی یک بازی جذاب ، بازی با نتیجه 2 بر 2 مساوی به اتمام رسید .

تیم رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و حملات خود را بر روی دروزاه تیم ویارئال آغاز کرده بود اما نمی توانست دروازه این تیم را باز کند . تیم ویارئال در این مسابقه تا حدودی دفاعی بازی می کرد و روی ضدحملات خطرناک ظاهر می شد .

در دقیقه 10 مسابقه بود که روی اشتباه بسیار عجیب سرخیو راموس ، توپ توسط بازیکنان تیم ویارئال به سمت دروازه تیم رئال روانه شد و جرارد مورنو توپ را به اکامبی رساند اما ضربه این بازیکن توسط کورتوا برگشت داده شد . اما جرارد مورنو خود را به توپ رساند و با یک ضربه زمینی و محکم ، موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند .

بعد از به ثمر رسیدن گل اول ، تیم ویارئال کاملا دفاعی بازی می کرد تا روی جلو کشیدن بازیکنان رئال مادرید بتواند از دفاع ضعیف رئال مادرید عبور کرده و اختلاف را زیاد تر کند . اما تیم رئال مادرید ، بدلیل پرس شدید بازیکنان تیم ویارئال نمی توانست حملات چندانی را ترتیب دهد و لوکا یوویچ و کریم بنزما کاملا تحت نظر مدافعین تیم ویارئال بودند .

در آخرین لحظات وقت اضافه اول بود که روی حرکت عالی بازیکنان رئال مادرید و حرکت دنی کارواخال و پاس تماشایی لوکا یوویچ ، دنی کارواخال با دروازه بان ویارئال تک به تک شد و با پاسی در عرض گرت بیل را در موقعیت گلزنی قرار داد تا بازی در نیمه اول با تساوی به اتمام برسد .

نیمه دوم مسابقه نیز توپ و میدان اکثرا در دست تیم رئال مادرید بود و تیم ویارئال روی ضدحملات و موقعیت های پیش آمده جلو می کشید . حضور بازیکنانی نظیر کارلوس باکا در نیمه دوم برای ویارئال ، خط دفاع رئال مادرید را بیش از پیش تهدید می کرد . روی اولین موقعیت و لمس توپ توسط کارلوس باکا دومین گل تیم ویارئال به ثمر رسید . ارسال توپ به روی دروازه با ضربه سر کالوس باکا و بلوکه شدن توپ همراه شد تا توپ به مورنو برسد . شوت سرضرب مورنو توسط کورتوا دریافت شد اما در ادامه توپ به بازیکنان ویارئال رسید . پاس در عرض بازیکن ویارئال در دهانه دروازه روی اشتباه مدافعین رئال مادرید به موی گومز رسید تا حساب کار 2 بر 1 شود .

در ادامه باز هم مشکلات نیمه اول برای رئال مادرید دوباره تداعی شد . عبور از بازیکنان تیم ویارئال که این بار تنها می بایست 20 دقیقه بازی را به همین منوال نگه داشته تا به پیروزی بزرگی در برابر رئال مادرید دست پیدا کند . اما باز هم گرت بیل ناجی تیم رئال مادرید شد . حضور وینیسیوس جونیور ، لوکا مودریچ و فدریکو والورده ، سیستم رئال مادرید را به 4-3-3 تغییر داد تا گرت بیل سر پست اصلی خود بازی کند .

در دقیقه 86 بود که روی حرکت گرت بیل درون محوطه جریمه ، این بازیکن موفق شد با یک شوت زمینی و دقیق توپ را وارد دروازه تیم ویارئال کند . با به ثمر رسیدن این گل شاگردان زیدان کمی احساس راحتی کردند و از نباختن در این مسابقه خیالشان تا حدودی راحت شد .

در نهایت نیز بازی با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید تا تیم رئال مادرید از سه بازی خود در لالیگا تنها موفق به کسب 5 امتیاز شده باشد که نشان از وجود همان مشکلات سال گذشته در تیم دارد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید