درخشش مهدی طارمی ، کابوس ابر قدرت ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم ریو آوه و اسپورتینگ لیسبون برگزار شد که بازی با درخشش مهدی طارمی با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم ریو آوه به اتمام رسید .

در این بازی که تیم ریو آوه در دقایق ابتدایی عملکرد بهتری داشت ، در دقیقه 3 مهدی طارمی با فراری در عمق صاحب توپ شد و با تکل بازیکن اسپورتینگ ، درون محوطه جریمه سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کرده و گل اول بازی برای تیم ریو آوه به ثمر برسد .

در ادامه مسابقه تیم اسپورتینگ توسط برونو فرناندس و لوئیز فلیپه موفق شد 2 بر 1 پیش بیافتد تا تیم ریو آوه بازی برده را عقب بیافتد . اما باز هم با درخشش مهاجم خود موفق شد به بازی برگشته و برای پیروزی تلاش کند .

در آخرین دقایق معمول بازی بود که مهدی طارمی باز هم درون محوطه جریمه توسط کواتس سرنگون شد تا داور مسابقه برای دومین بار اعلام پنالتی کرده تا حساب کار 2 بر 2 شود .

اما درخشش طارمی به همین جا منتهی نشد و در دقیقه 88 باز هم موفق شد روی فرارش به داخل محوطه جریمه ، مدافعین اسپورتینگ را متحمل خطا کند و داور برای سومین بار در طول یک مسابقه برای یک تیم و یک بازیکن اعلام پنالتی کند .

پنالتی سوم را نیز فیلیپه آگوستو وارد دروازه کرد تا تیم ریو آوه با درخشش مهدی طارمی موفق شود حریفش را 3 بر 2 شکست داده و در انتهای مسابقه نیز طارمی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید